Як зробити гіпсокартонну перегородку.

Іноді при ремонті виникає необхідність монтажу гіпсокартонної перегородки, щоб більш раціонально спланувати приміщення. Гіпсокартонна перегородка монтується на основі металевого каркаса з стоєчних профілів, які кріпляться до несучих конструкцій приміщення.
Вам знадобиться
  • Шуроповерт, перфоратор, молоток, викрутка, лазерний або звичайний рівень, фарбувальні шнур або відфутболювальні нитка, ніж і кут на 90 градусів, а також профіль металевий для зборки каркаса і листи гіпсокартону.
Інструкція
1
На підлозі робиться размета місце розташування майбутньої перегородки. Використовуючи рівень і висок, переносять кордону перегородки на стіни і стеля. За допомогою відфутболювальні шнура відбиваються лінії на стінах, стелі і на підлозі для подальшого монтажу каркаса перегородки.
2
До стелі і підлозі по намічених лініях кріплять направляючий профіль дюбелями, попередньо просвердливши під них отвори з кроком один метр. Нарізають профіль необхідної довжини ножицями по металу або болгаркою. Далі виробляється набір каркаса, використовуючи стоянкові профілі. Перший стоянкове профіль встановлюється впритул до стіни і раскрепляется також дюбелями. Наступний встановлюється на відстані 55 см від стіни. Наступні стоянкові профілю встановлюються через кожні 60 см. Всі вони кріпляться до направляючим профілем пресекателем з двох сторін. Між стійками, якщо є така необхідність, можна прокласти ізоляційний матеріал. На цьому монтаж металоконструкції закінчений.
3
На наступному етапі монтажу перегородки проводиться кріплення листів гіпсокартону до зведеного каркасу. Лист ГКЛ по краях мають стоншення, необхідні для шпаклівки та оздоблення стику листів гіпсокартону. Перед кріпленням першого аркуша ГКЛ з боку стіни це потоншення відрізається молярним ножем і знімається фаска під кутом 20-30 градусів. Листи ГКЛ кріпляться до каркаса саморізами за допомогою шуруповерта з кроком 25 см. Також при монтажі листів гіпсокартону необхідно пам'ятати, що лист повинен кріпитися в одному сантиметрі від підлоги, щоб матеріал не псувався. Монтаж перегородки закінчений. Можна приступати до обробки і наклейці шпалер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tbmqlQsTndQ