Як зробити фуршет. Як навчитися робити фуршет.

Щоб фуршет , організований вами, був вдалим, необхідно три чинники: хороша атмосфера, смачна їжа і так званий «технічний фактор» - оснащення. Пропускайте один з них - і все піде не так.
Вам знадобиться
  • приміщення, столи, фуршетні спідниці для столів, посуд, їжа, звукове обладнання, модератор
Інструкція
1
Знайдіть приміщення, де передбачається провести фуршет . Врахуйте, що воно має вмістити столи з закусками і напоями, всіх присутніх, подіум для модератора - якщо ваш захід планується масштабним. Ще має залишитися місце для вільного пересування і спілкування присутніх. Але занадто великий зал також небажаний. Є ризик, що гості розбредуться по «купках». Влаштовуючи фуршет , ми прагнемо не цьому.
2
Оцініть, наскільки зручно в це приміщення принести їжу. Якщо замовляєте провіант у однієї з кейтерингових компаній, вирішите заздалегідь, в якому вигляді його вам повинні привезти. Чи передбачає приміщення можливість організації технічної зони, де продукти будуть вийматися з гастроемкостей і термоконтейнерів. І де вони будуть оформлятися для подачі.
3
Подумайте, яким чином подавати їжу. Зазвичай, роблячи фуршет , вибирають один з трьох способів. Перший - «в стіл» - має на увазі, що на момент приходу гостей все закуски і напої вже викладені. Іншими словами - повне самообслуговування. Другий спосіб - «в обнос» - припускає викладку фруктів, а решта виноситься офіціантами з технічної зони, відгородженій ширмою або завісою. Гості спілкуються, повз них проходить обслуговуючий персонал з тарілками, на яких викладені закуски або напої. Третій варіант - комбінований. Для великих фуршет ов найбільш кращий останній.
4
Складіть меню. Пам'ятайте про те, що це мають бути холодні або гарячі закуски буквально «на один укус». Попередьте кейтеринговую компанію, щоб їх можна було їсти руками, як варіант - заздалегідь подбайте про наявність фуршет вих (маленьких) ложок і виделок. Великого різноманіття страв очікують лише від серйозних заходів, невеликої фуршет допускає 3-4 види канапе, 6-8 овочевих закусок, дрібноштучну випічку та тістечка - птіфури.
5
Вирішіть питання з алкоголем і безалкогольними напоями. Найчастіше, роблячи фуршет , зупиняються на двох видах вина - червоному і білому, 2-3 видах соку і мінеральній воді. Але можете зробити чай або каву. Знову ж таки, все залежить від мети заходу, його масовості і технічних можливостей приміщення.
Зверніть увагу
Організувати хороший фуршет можна тільки в тому випадку, якщо у запрошених людей є якась спільність. Без неї не вийде потрібної атмосфери.
Корисна порада
Уважно ставтеся до підбору їжі для фуршету. Пляма від соусу, посаджене на улюблений костюм, нікому не доставить радості.