Як зробити кутовий стіл.

Робити самостійно меблі для дому не тільки приємно (вам буде чим пишатися), але і вельми цікаво, адже можна придумати оригінальні конструкції або скористатися відомими дизайнерськими знахідками. Наприклад, можна спорудити зручний кутовий столик .
Вам знадобиться
  • Для виготовлення столу вам буде потрібно наступний інструмент: електролобзик, канцелярський ніж, праска, шестигранний ключ і електродриль. Необхідні матеріали: ламінована ДСП товщиною 16 мм, для обробки торців - гнучка крайка і гнучкий П-подібний профіль з текстурою як у листа ДСП. Вам також знадобляться єврогвинти для кріплення деталей, накладні ніжки в кількості 8 штук і заглушки для Еврогвинти.
Інструкція
1
Перед початком роботи нанесіть ваш ескіз на аркуш паперу, потім можете приступати до випилювання деталей за допомогою електролобзика. Спочатку за допомогою лінійки і косинця прорисуйте контур деталі линкером. Перевірте правильність розмітки. Тепер можете процарапать розмічений контур цвяхом.
2
продряпайте лінія не дасть можливості ламинату скотитися, а також послужить орієнтиром при шліфовці деталі за допомогою шкурки на завершальному етапі роботи.
3
Пилите не поспішаючи, виставте на лобзику подкачку полотна в нуль і поставте максимальні оберти - так повинно вийти менше сколів. З особливою обережністю працюйте лобзиком на заокругленні.
4
Оздоблення торців. На стільницю і видимі торці можна наклеїти гнучкий П-подібний профіль. Що залишилися видимі торці деталей можна обклеїти звичайної гнучкої кромкою. Заздалегідь нанесіть клей на кромку. Клеїти її можна за допомогою праски і через аркуш паперу. Якщо не використовувати папір, залишаться сліди і з'явиться ймовірність перегріву кромки з наступним вспузиріваніем.
5
Після охолодження візьміть канцелярський ніж, покладіть його на ламіновану поверхню (попередньо підкладіть аркуш паперу, щоб не подряпати ламінат), лезо поставте під гострим кутом і потихеньку ведіть. Далі можна взяти звичайний брусок. Оберніть його дрібним наждачним папером і подровняйте зріз.
6
Тепер можна переходити до складання: заздалегідь підготуйте отвори під гвинти, після чого скріпіть цими Еврогвинти всі частини столу. Спочатку зберіть підставки під стільницю і прикрутіть їх до неї.