Як зробити вугільний фільтр.

Вугільні фільтри корисні, коли ви хочете позбутися від запахів. Наприклад, поряд з вами проходить дорога або вам не подобаються запахи їжі, що готується, запахи, що доносяться від сусідів або ж запах тютюнового диму. Найоптимальніший варіант зробити вугільний фільтр самому тому як на ринку готових рішень мало, і зустрічаються тільки дуже дорогі.
Інструкція
1
Як исходника для вугільного фільтру можна використовувати корпус звичайного канального фільтра, а фільтрує може послужити активоване вугілля марки АР - В. Ще вам знадобиться два звичайних кухонних сита з сіткою з металу діаметрами 175 і 180 міліметрів. Одне вставте в інше з невеликим зазором.
2
Засипте активоване вугілля в одне сито, при цьому інше сито вставте до упору зверху, так щоб вугілля всередині був нерухомим. Для герметизації зазору ідеально підійде гумове колечко від канального нагрівача.
3
Перемістіть всю цю конструкцію в корпус канального фільтра, ближче до вихідного отвору.
4
Виріжте прокладку з спіненої підкладки і використовуйте її для герметизації зазору між корпусом фільтра і кромкою сита. Всередині фільтра вставте в зазори з чотирьох сторін шматочки дуже щільного параллона, це потрібно для фіксації і притиску всієї зробленої вами конструкції. В цілому конструкція досить нескладна.