Як вирішити проблеми в комп'ютері.

Кожен користувач персонального комп'ютера рано чи пізно зустрічається з проблемами на комп'ютері , які можуть виникати з різних причин. Варто виділити основні проблеми з комп'ютером та шляхи їх вирішення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет, програмне забезпечення
Інструкція
1
Комп'ютер не включається, тобто кнопка включення не реагує на нажатіе.Для початку перевірте, з'єднаний Чи кабель живлення з комп'ютером і застромлять він у розетку. Майже на всіх сучасних блоках харчування ззаду стоїть тумблер. Перевірте, щоб він був встановлений у положення «включити» (input) .Якщо все вище написане не дає позитивного результату, то несправний сам блок живлення. У такому випадку потрібно його заміна або заміна окремих частин. Але є ймовірність, що просто відійшов проводок, і для більш точного виявлення неполадок потрібна детальна діагностика ПК.
2
Комп'ютер сам по собі (довільно) перезагружается.Одна з причин цієї проблеми - перегрів вінчестера, материнської плати, процесора або відеоадаптера. Вам необхідно вимкнути комп'ютер від мережі, відкрутити болтики, зняти кришку процесора, почистити (можна пилососом) вентилятори і радіатори (і все, що можна) від пилу і бруду.
3
Комп'ютер зависає і тормозіт.Прічіной такий проблеми також може бути перегрів комп'ютера. Знову ж необхідно почистити від пилу радіатор та вентилятори. Наступна можлива причина - це зараження комп'ютера троянськими або іншими вірусами. В такому випадку необхідно перевірити комп'ютер на вірусні програми і ліквідувати знайдені віруси.
4
ПК включається, але зображення на моніторі нет.Зачастую причиною є перегорілий відеоадаптер, і щоб виправити цю проблему, адаптер потрібно замінити. Також причиною може стати вийшла з ладу материнська плата, процесор або оперативна пам'ять (ОЗУ). Може бути, що в якомусь з'єднанні просто відійшов контакт.
Корисна порада
Ніколи не встановлюйте стороннє піратське програмне забезпечення, так як це вплине на роботу вашого комп'ютера.