Як зробити самому красивий букет. упаковка троянди в букет зробити самому.

Перш ніж зробити самому красивий букет, необхідно знати деякі нюанси складання букет ов, такі як вибір форми букет а і сполучуваності за кольором і по переносимості квітів один одним. Форма букет а може бути круглої, односторонньою і стікає. Що стосується сполучуваності, то необхідно пам'ятати, що лілії не уживаються з маками, волошками та маргаритками, а конвалії, нарциси і гвоздики найкраще себе почувають окремо, без інших кольорів, не рахуючи аранжувальних. І обов'язково складайте букет з непарної кількості квіток.
Вам знадобиться
  • - квіти різних відтінків одного кольору;
  • - декоративна зелень;
  • - подарункова упаковка.
Інструкція
1
Для того щоб навчиться робити самому красивий букет, можна розглянути складання круглого букет а, який назвали «бидермейер», що складається з поєднаних між собою квітів в обрамленні пакувальної тканини або паперу.
2
Для такого букет а візьміть квіти різних відтінків одного кольору. Якщо це троянди, то краще видалити зі стебел шипи і зайві листя. Виберіть найбільша квітка, тримайте його в лівій руці, а правою, вибираючи підходящі квіти, приставляйте їх до першого квітці так, щоб вони були трохи нижче нього, утворюючи коло. Таким чином, на перше коло у вас піде від 3 до 6 квіток. Все залежить від того, наскільки великий букет ви хочете зробити. Потім сформуйте наступне коло, який буде трохи нижче попереднього. Кількість кіл залежить від того, скільки у вас квітів. Квіти різного відтінку розташовувати в колах потрібно рівномірно чергуючи, керуючись власним смаком.
3
Закінчивши укладання квітів колами, ви побачите, що букет за формою нагадує сферу. Зв'яжіть стебла приблизно на середині не надто туго, але й не вільно, інакше букет втратить форму. Тепер зробіть аранжування зеленню. У «бідермейер» можна просто розташувати зелене листя по краю сфери у вигляді облямівки. Зелень теж потрібно зав'язати. Закінчивши формувати букет, акуратно обріжте стебла, залишивши їх приблизно сантиметрів 20 завдовжки.
4
Для упаковки можна використовувати органзу, мережива, целофан або гофровану папір - все залежить від того, що у вас є під рукою. Вибирайте упаковку, поєднується за кольором з букет ом. Так до рожевим квітам різних відтінків підійде біла упаковка. Папір або тканину для упаковки зберіть в руках гармошкою, вставте в неї ваш букет і зав'яжіть якнайвище. Низ упаковки добре розправте уздовж стебел. Її можна залишити так, у формі «спіднички» (якщо це органза або целофан), а можна зав'язати в самому низу, залишивши 2-3 сантиметри стебел зовні. Зав'язане вгорі місце прикрасьте красивою стрічкою. Ваш букет готовий.