Як зробити зачіску в стилі 30-х років. зачіски 30-х років.

Як відомо, мода - дама примхлива і мінлива. Змінюються не тільки стилі та фасони суконь - змінюються також зачіски і макіяж. На зміну бурхливим двадцятим приходить десятиліття жіночності і елегантності - наступають 30-і роки XX століття. Жінки, як би не були бідні, прагнуть виглядати гідно - носять довгі сукні, роблять витончені локони. І ось тепер, через майже сто років, мода на ретро повертається. Як же бути модною? Як зробити зачіску в стилі 30-х років?
Вам знадобиться
  • - засіб для укладання волосся
  • - бігуді
Інструкція
1
Здавалося б, практично нічого не змінилося в стрижці. Так, все той же «гарсон», який носили жінки в 20-ті роки - стрижка середньої довжини (коли волосся доходять до мочок вух) з косим проділом. Тільки тепер спосіб її укладання стає більш жіночним - модними стають природні хвилясті кучері, чубчик при цьому укладається з волоссям, відкриваючи лоб. У 30-і роки в моду увійшло нововведення - тюрбан з тканини. Це було дуже зручно, коли не було можливості стежити за волоссям - адже пряме волосся тоді вважалися мало не поганим смаком.
2
Щоб зробити зачіску в стилі 30-х років, досить укласти волосся навколо обличчя та голови хвилями - для цього, як правило, використовуються або дрібні бігуді, або хвилі формуються за допомогою великих шпильок. Хвилі бувають трьох типів: широкі (або м'які), вузькі (ці хвилі дуже тонкі, з різкими вигинами) і дуже широкі. Щоб домогтися властивою зачіскам того часу м'якості, достатньо нанести на волосся засіб для укладання й завити волосся на бігуді, накручуючи їх через ряд в протилежну сторону.
3
Після цього волосся потрібно довго розчісувати, поки не вийдуть ті самі хвилі. Для того щоб отримати модні в той час локони, потрібно намочити волосся і укладати по одному локону: взявши в руку тонку пасмо, накрутити її на палець. Потім, акуратно знявши вийшло кільце, закріпити його невидимками хрест-навхрест. І так кожне пасмо. Коли волосся висохне, зняти невидимки і розчесати волосся.
4
Отже, жінка 30-х років - це вже не хлопчик, «гарсон», якою вона виглядала десятиліттям раніше, а подорослішала дама, мила і витончена, яка привертає до себе увагу жіночністю, загадковістю і шармом.
Ці зачіски можуть дозволити собі модниці з вишуканим смаком і шанувальниці ретро-стилю, який додає навіть сучасній жінці наліт загадковості і романтичності. У 30-і роки носити пряме волосся було мало не ознакою поганого смаку, і тому головне, що повинно бути в зачісці того часу - кучері (хвилі). Спробуйте скористатися різними способами укладання хвиль або, як тоді говорили, ондуляціі.
Вам знадобиться
  • «Холодна хвиля». Для її створення буде потрібно гель для укладки, гребінець з частими зубами і пальці. Волосся повинні бути довжиною до підборіддя або трохи довше. Важливо, щоб вони не були підстрижені драбинкою або каскадом, інакше нічого не вийде;
  • «Гаряча хвиля». Її зробити простіше в сучасних умовах. Вам знадобляться бігуді, гель і гребінець.
Інструкція
1
"Холодна хвиля". Волосся промийте, просушіть і знову намочіть. Потім нанесіть гель для укладання. Волосся розділіть на проділ, косою або прямий.
2
Середній палець лівої руки покладіть з лівого боку голови, відступивши від проділу на 4-5 см. Гребінець просуньте поруч з пальцем зубами вгору, потім покладіть її на голову плазом. Вказівним пальцем в цей час «прищемити» ділянку волосся над гребінцем і притисніть до середнього пальця. Чи не піднімайте вийшов гребінь, це не допоможе.
3
Утримуючи гребінь, зубами гребінця розподіляйте волосся у напрямку до обличчя, формуючи таким чином вигин. У вас повинна бути така конструкція: під середнім пальцем - вигин хвилі «від чола», між середнім і вказівним пальцями - гребінь хвилі, між вказівним і великим - вигин за напрямом «до лоба». Вийшла перша гірлянда. Так само можна зробити другу, третю, скільки зажадає довжина волосся.
4
Одягніть на волосся спеціальну сіточку і обережно висушіть їх.
5
"Гаряча хвиля". На чисте волосся нанесіть гель. Накрутите бігуді в різних напрямках: наприклад, перші бігуді від проділу накручуєте всередину, другі назовні і т.д.
6
Зніміть бігуді і не розчісуючи, висушіть волосся феном. Струмінь повітря повинна бути дуже гарячою.
7
Висушені волосся розчешіть, поки вони не придбають форму красивих локонів. Укладіть локони по окружності обличчя за допомогою невидимок або шпильок, надаючи їм форму літери S і закріплюючи гелем.