Як зробити ділянку красивим. Як ви зробили красивим свою ділянку.

Неважливо, наскільки великий ваш дачний ділянку , зробити його красивим під силу кожному. Для цього вам потрібно витратити трохи часу, а також вам необхідно буде купити необхідні рослини для прикраси своєї присадибної території.
Інструкція
1
Щоб сили не були витрачені даремно, найкращий варіант - це працювати з вашим ділянкою постійно. Не їздіть по траві на машині, бо можете пошкодити газон, з приходом осені прибирайте з ділянки листя, не витоптувати газон, так як стежки на ньому не дуже красиво виглядають. Краще за допомогою лопати прокладете доріжку.
2
Відмінним варіантом буде, якщо ви почнете оновлювати ділянку щороку. Наприклад, якщо ви один рік посадите певний вид дерев, наступного року додасте до них ще кілька видів, а на третій - посадіть невеликої ділянку з декоративних кущиків. Так ви зможете тримати свій ділянку постійно в хорошому стані.
3
Частим доповненням для земельних ділянок є альтанки для відпочинку або якісь малі архітектурні форми, які є тільки декоративними елементами і не більше того.
4
найголовніше - ніколи не забувайте доглядати за посадженими на вашій ділянці рослинами, інакше ні про яку красу і говорити не варто. Не бійтеся експериментувати з оформленням місця відпочинку. В цьому вам завжди допоможе ваша фантазія.