Як зробити ікри менше. Як зробити ікри ніг стойнее.

Накачані, потужні ікри - це привілей чоловіків. Відповідно до понять краси, жіночі ноги повинні бути стрункими, але ні в якому разі не широкими і перекачаними. На жаль, природа іноді грає злий жарт і нагороджує жінок досить великими литками, що ускладнює процес підбору взуття з високою халявою, а також не дуже естетично виглядає. Для того, щоб зменшити ікри , існує ряд методів, які допоможуть скоротити їх обхват на три-чотири сантиметри.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть увагу на свою вагу. Майте на увазі, що наявність зайвої ваги позначається на підшкірному жирі по всьому тілу, в тому числі і на литках. Використовуйте дієти і займайтеся фітнесом або аеробікою, причому бажано аеробікою степом, тому як вона розрахована на скидання зайвої маси і підвищення стрункості саме ніг.
2
Робіть спеціальні вправи для зменшення розміру литок. Суть їх гранично проста: все, що вам для цього необхідно, це платформа - піднесення приблизно в десяти-п'ятнадцяти сантиметрах над підлогою, широке і стійке. Ставайте на платформу правою ногою, призначте до неї ліву, після чого точно також зійдіть з платформи. Повторіть цю вправу, сильно піднімаючи коліна при вступі і сходження з платформи.
3
Робіть вправи на ікри ніг, але не з обтяженнями. Суть в тому, що роблячи навантаження на ікри без ваги, ви сприяєте зменшенню обсягу м'язів і підвищенню витривалості, а от якщо робите з вагою і повільно, тоді ви напрацьовуєте м'язову масу. Встаньте обома носочками на піднесення і різко підніміться на них вгору, після чого різко зійдіть. Робіть цю вправу до появи паління. Головне - повторювати його з максимальною швидкістю, на яку ви здатні.