Як будувати зі снігу фігури.

Сніг - це не тільки опади у зимову пору року, сніг - це краса і захват, це радість і веселощі для дітвори та молоді. Сніг - це катання з гірки, це гра в сніжки, це снігова баба і багато інших забав. Як виявилося, зі снігу можна зліпити не тільки сніговика і сніжок, а й дивовижні, неповторні снігові фігури. Зробити це не просто, необхідно мати деякі знання, майстерність і вправність. Ліпити з снігу можна все, що прийде в голову - це можуть бути і казкові герої, і гірка, і фортеця і багато інших виробів.
Інструкція
1
Кілька порад і рекомендацій про те, як будувати фігури з снега.Перед початком робіт слід пам'ятати, що виготовлення надзвичайних снігових фігур має свої специфічні особливості і пов'язано це, перш за все, з матеріалом (снігом), вживаному при роботі. Не слід забувати, що сніг чутливий до зміни температури.
2
Вирішіть, що ви будете мастеріть.Сделайте ескізи на бумаге.Слепіте фігуру з пластиліну для наочності.
3
Підготуйте необхідне обладнання та інструменти (для каркаса - листи фанери; для роботи - скребки, пилки, шпателі, ножівки; для прикраси готової конструкції - харчові барвники, фарби, пульверизатор) .Наденьте легку, але теплий одяг.
4
Зробіть з фанери або дощок каркас фігури.Беріте білий сніг і приступайте до ліплення самої придуманої фігури. При цьому сніг повинен бути обов'язково мокрий. Якщо сніг розсипчастий, слід перед початком ліплення опустити його швидко у відро з водою і потім наносити мокрий сніг на каркас. Наносячи сніг потроху, фігура почне набирати обсяг, і поступово буде вимальовуватися те, що потрібно вам.Дайте утворилася фігурі замерзнути.
5
За допомогою підготовлених скребків і пилянь вирізайте контури фігури, такі як волосся, руки, ноги, очі і др.Нанесіте на готову скульптуру, ваш твір, фарби, надавши виробу колір. Крім розфарбовування наприкінці роботи, ви так само можете додати фарби або харчовий барвник в сам сніг, який використовується при ліпленні і творити своє дітище відразу з кольорового снігу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JiSjtQ7jTRM
Немає межі радості дітвори в дні, коли на вулиці з'являється перший справжній сніговий покрив. І не тільки сніжки і катання на санках розвеселять наймолодших. Батьки можуть також здивувати дітей, зліпивши разом з ними фігури з «підручного» матеріалу - білого снігу.
Вам знадобиться
  • -снег;
  • -рисунок;
  • -шпатель;
  • -ножи;
  • -краситель;
  • -пульверизатор;
  • -фанера;
  • -вода.
Інструкція
1
Виліпити з такого матеріалу можна безліч найрізноманітніших фігур - звіряток, людей, героїв з казок, речей. Але при цьому пам'ятайте, що сніг - матеріал особливий. Він добре ліпиться тільки при певній температурі. Так, якщо на вулиці тріскучий мороз, то сніжинки будуть розсипатися у вас в руках. А якщо на носі відлига, то фігури дуже швидко розтануть.
2
Разом з дітьми визначитеся, якого саме персонажа ви хочете виліпити. Для того, щоб чітко розуміти, як він буде виглядати, намалюйте його на папері. Також підготуйте потрібні для роботи інструменти та деталі - шпателі і ножі для роботи, барвники і пульверизатор для створення остаточного образу. Знадобитися і фанера для основи. Перед виходом на вулицю одягніться в досить теплі, але легкі речі, щоб трудитися було комфортно.
3
Знайдіть місце, де снігу намело найбільше, і його ще не встигли затоптати. Встановіть фанеру - це буде основа, по якій ви і буде майструвати снігову скульптуру. Для ліплення використовуйте тільки мокрий сніг. Якщо він дуже розсипчастий зважаючи на низьку температури, то спочатку занурюйте сніг в воду і тільки тоді наносите його на основу. Намагайтеся ліпити поступово, використовуючи щоразу зовсім небагато матеріалу. Тоді фігура вималюється чіткіше. Коли ви закінчите ліплення повністю, залиште отриману скульптуру на вулиці, щоб вона добре замерзла.
4
Коли мороз «вхопить» статуя, візьміть шпателі, ножі або інші ріжучі інструменти і поступово виріжте дрібні деталі і контури - зобразите частини тіла, обличчя, волосся. За допомогою пульверизатора і фарб зробіть снігову фігуру різнобарвною, розфарбувавши певні її частини в відповідні кольори. До речі, сніг можна зробити різнобарвним відразу - для цього просто додайте харчової або інший барвник в холодний «матеріал» перед тим, як почати процес ліплення.