Як зробити собачку з повітряних кульок.

Повітряні кулі - це прикраса будь-якого свята. Проте не всім відомо, що з цих самих куль можна зробити безліч усього цікавого і унікального, в тому числі і фігурки різних тварин, які в подальшому можуть стати улюбленою іграшкою дитини або просто прикрасою інтер'єру. І найпоширенішим твариною, яка виготовляють з повітряних куль - це собака.
Інструкція
1
Слід знати, що для того щоб зробити невелику собачку з кульок, слід придбати довгий повітряну кульку в магазині і насос для його надування. Перед початком виготовлення іграшки з повітряної кульки слід знати, що вся процедура по скручуванню «ковбасок» виробляються тільки в одному напрямку (строго за годинниковою стрілкою або строго проти неї).
2
А тепер до справи. Для початку підготуйте повітряну кульку. Надійти його за допомогою насоса так, щоб від краю залишалося надутим близько 20 см. Зауважте кульку.
3
Скрутите три міхура, перекручуючи їх навколо осі 3 рази. З'єднайте скруткою два останніх міхура - вийдуть вуха собачки. Залиште невелику відстань для шиї (приблизно 3 см).
4
Скрутите за прикладом голови передні лапи і попустило 9-11 см для тіла.
5
Скрутите задні лапи. Вони робляться також, як і передні. Відженете повітря в кінець хвостика, залишивши трохи біля основи, після чого розфарбуйте свого песика фломастерами, намалювавши йому очі, ніс, рот. Собачка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CJ1jz5K8bGU