Як правильно розставити меблі на кухні.

Насичення кухні різними предметами та приладами лише ускладнює роботу господині. Тому при оформленні кухні важливо правильно розставити меблі , щоб готувати і приймати їжу було комфортніше і нічого не відволікало.
Інструкція
1
Дуже часто плиту розташовують посередині. Однак перш ніж нею скористатися, необхідно вимити продукти, почистити, порізати, обробити. Найкраще при розстановці меблів на кухні дотримуватися послідовність шафа-мийка-стіл-плита. Бажано, щоб ця лінія йшла зліва направо, і всі її складові були однієї висоти.
2
Дуже важливо пристосовувати кухонну меблі так, щоб господиня могла вільно пересуватися по кухні і діставати без зусиль необхідні їй предмети. Висота всіх шаф і столів повинна відповідати зростанню людини, що працює на кухні.
3
Також необхідно врахувати при розстановці меблів поділ кухні на дві зони. Одна повинна бути призначена для брудних робіт - миття посуду, обробки та чистки продуктів. Друга зона - для оброблення продуктів і подачі їх до столу.
4
Стіл для брудних робіт може бути з'єднаний з мийкою. У нижній частині цього столу можна зберігати підсобну посуд і миски. Під мийкою бажано розмістити відро для сміття і відходів. Тут же можна зберігати віник, совок і миючі засоби.
5
Також велику роль при розстановці меблів в кухні грає розташування обіднього столу. Стіл повинен бути не більшим, щоб не захаращувати всю кімнату. У маленькій кухні можна використовувати складаний стіл, який можна в разі приходу гостей легко розкласти. Дуже зручним є кухонний куточок. Його можна розташувати в кутку кухні, і вільного місця побільшає.
Корисна порада
При розстановці меблів на кухні необхідно оформляти кухню таким чином, щоб господині і гостям було зручно і просторо.