Як зробити ікри тонше. Як зробити ікри ідеальними.

Тонкі, стрункі ікри вважаються ідеалом жіночої краси ніг. На жаль, деяким жінкам не так щастить, у них ікри на пару-трійку сантиметрів товщі, ніж повинні бути. Дрібниця, здавалося б, але це заважає цілісності силуету ноги і ускладнює процес підбору високого взуття, наприклад, чобіт. Але це не проблема - існує певна методика, за допомогою якої можна ефективно скинути три-чотири сантиметри в обхваті литок.
Інструкція
1
В першу чергу, систематизуйте і розподіліть розумно за часом свій режим харчування. Пам'ятайте, що небажано їсти після шести, а якщо ви дійсно хочете скинути вагу, то вам слід відмовитися від мучного і жирного, а також мінімізувати вживання солодкого. Віддайте перевагу цим продуктам фрукти, овочі, а також нежирну рибу.
2
Займайтеся в тренажерному залі з легкими вагами або займайтеся фітнесом. Найголовніше - не використовувати важкі ваги, інакше ви ризикуєте набрати зайву м'язову масу. Для того щоб скинути м'язову масу з литок, все що вам потрібно - це платформа, на яку ви зможете вставати носочками. Використовуйте її для того, щоб працювати на ній без обважнення. Різко встаньте на носочки і точно так же різко опустіться. Виконуйте цю вправу з максимальною швидкістю.
3
У випадку якщо ви не можете дозволити собі тренажерний зал через брак часу, використовуйте скакалку. Не надягайте взуття - так ви надасте максимально можливе навантаження на ікри . Займайтеся два-три рази на день, щоб не давати м'язам часу на відновлення, і ви побачите, як вони будуть танути на очах.
Зробити ікри на ногах тонше - це не найлегша завдання. Однак вона все ж може бути виконана, але тільки при наявності великої кількості терпіння, старанності, віри в успіх. Правда, без необхідних знань про те, що саме потрібно для схуднення, вам не обійтися.
Інструкція
1
Зробити ікри на ногах тонше можна за допомогою тренування м'язів. Вона позбавить м'язи від жиру і зробить їх більш рельєфними. Для схуднення найбільше підійде степ-аеробіка (або її варіації). Займатися слід приблизно 2-3 рази на тиждень, цього буде достатньо. Проводити тренування можна як у фітнес-клубі з інструктором, так і вдома. Для досягнення ефекту необхідно повторювати кожну вправу 8-10 разів, тільки потім можна переходити до наступного.
2
Існує кілька вправ, за допомогою яких можна зменшити обсяги литок. Ось одне з них: спочатку встаньте на платформу (для степ-аеробіки потрібно придбати спеціальну платформу) правою ногою, потім призначте до неї ліву; тепер опустіть праву ногу на підлогу і призначте до неї ліву. Повторіть вправу знову, але тепер починайте з лівої ноги.
3
Є вправу і на розтяжку литок: зробіть крок вперед, руки упріть в сідниці; потім повільно зігніть ногу в коліні (ту ногу, якій ви зробили крок вперед) і починайте присідати. Основна вага тіла при цьому доведеться на задню частину стегна і литковий м'яз. Однак зауважте, що проводите розтяжку необхідно не менше 30 секунд кожен раз.
Зверніть увагу
Не забувайте стежити за своїм харчуванням. Підходящої виявиться практично будь-яка дієта, за винятком дієт з сильним обмеженням калорій.
Корисна порада
Потрібні вправи ви можете знайти також на двд-дисках, наприклад. Існує безліч курсів з тренуваннями, що допомагають зробити ікри на ногах тонше.