Як розширити пам'ять на комп'ютері. Як розширити оперативну пам'ять.

Часто у користувачів персонального комп'ютера виникає потреба в збільшенні оперативної пам'яті компьютера.Рабочая (або оперативна) пам'ять комп'ютера - оперативної пам'яті (ОЗУ) - повністю складається з напівпровідникових кристалах (chip - чіпах) і зберігає цей пристрій інформацію, тільки тоді, коли комп'ютер включений.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, материнська плата, слоти ОЗУ, харчування
Інструкція
1
При відключенні живлення вміст ОЗУ втрачається назавжди. Досить часто таку пам'ять називають пам'ять ю з довільним доступом (RAM - Random Access Memory). Це запам'ятовуючий пристрій знаходиться в комп'ютері на головній (материнської) системної платі або на комплектуючих платах пам'яті. Перед аналізом і виведенням на монітор всі дані спочатку проходять в пам'ять . Наприклад, всі скрипти і файли прикладного програмного забезпечення зазвичай знаходяться на жорстких дисках.
2
Коли ви запускаєте якусь програму, всі її файли переміщуються (завантажуються) в оперативну пам'ять для подальшої обробки. Також пам'ять обслуговує тимчасове зберігання даних і прикладні програми. В принципі, чим більше обсягу пам'яті знаходиться в комп'ютері, тим набагато складніші програми можуть працювати на вашому ПК. Кількість оперативної пам'яті в комп'ютері можна підвищити, вставивши додаткову плату пам'яті в спеціальний роз'єм на материнській платі, або прикріпивши додаткові модулі пам'яті на вже встановлену плату ОЗУ.
3
Ви можете встановити плату оперативної пам'яті 16 Мb в комп'ютер, разом з уже наявними 8 Мb пам'яті. Також можна поставити на порожні місця плати ОЗУ вашого ПК, додаткові мікросхеми пам'яті. Оперативна пам'ять необхідна для зберігання будь-яких даних (документів), оброблюваних в даний момент часу комп'ютером. Виконувана в даний момент програма, як і майже вся частина операційних систем, зберігається і обробляється в оперативній пам'яті компьютера.Расшіріть оперативну пам'ять комп'ютера можна на чотири слота, кожен з яких може бути від 512 Мб до 8 Гб.
Корисна порада
Якщо у вашого комп'ютера слабкий процесор, то не варто вставляти багато додаткових модулів оперативної пам'яті.