Як прибрати блиск шкіри.

Багато жінок стикаються з таким негативним явищем, як неприємний блиск шкіри, який виникає частіше у представниць, які мають комбінований і жирний тип шкіри. Це відбувається через посиленої роботи сальних залоз. Причин надлишкового виділення шкірного сала багато, це може бути спадковість, внутрішні збої в організмі, неправильне харчування, стреси.
Інструкція
1
Прибрати блиск шкіри допоможуть очищаючі маски на основі глини, які можна придбати в готовому вигляді, а також зробити самим. Для цього купите в аптеці глину, вона продається у вигляді порошку. Існує кілька видів глин: жовта глина підійде для сухої або зів'ялої шкіри, для чутливої використовуйте блакитну, при проблемній шкіри візьміть чорну, а біла, зелена і рожева глина є універсальними і підійдуть всім. Розведіть глину з водою або відваром з трав, кімнатної температури 1: 1 до освіти не густої кашки. Потім масу нанесіть на обличчя, і тримайте приблизно хвилин 15, за цей час глина підсохне і витягне з шкіри надлишки жиру. Робити такі маски необхідно два рази на тиждень.
2
Косметичні марки пропонують цілі лінії по догляду за шкірою, що усувають жирний блиск . У такі лінії входять пінки для вмивання, лосьйони, креми. Варто враховувати, що діяти вони будуть тільки в комплексі. Але не захоплюйтеся такими засобами, краще використовуйте їх курсами.
3
Декоративна косметика теж здатна усунути неприємний блиск , але це буде видимий ефект, а не лікувальний. Тут краще віддавайте переваги матирующим пудрам, вони й зафіксують макіяж, і приховають недоліки шкіри. Якщо ви не використовуєте декоративну косметику, зверніть увагу на матирующие бази, вони як правило безбарвні і дають миттєвий ефект матової шкіри.
4
Ще одним засобом, здатним прибрати блиск шкіри, є матирующие серветки, їх дуже зручно брати з собою. Просто прикладіть таку серветку до проблемних ділянок обличчя, і вона вбере в себе блиск , макіяж при цьому не пострадает.Еслі підійти до питання усунення неприємного блиск а шкіри комплексно і приділяти особливу увагу догляду обличчя і якості використовуваної косметики, то успіх гарантований!