Як перевірити справність запалювання. Як визначити справність свічки запалювання.

Під час експлуатації автомобіля іноді виникають неприємні ситуації, пов'язані з раптовою зупинкою мотора. Причин виникнення подібної несправності існує декілька. В їх числі: неполадки паливної системи, збій в роботі електрообладнання, що не справність системи запалювання.
Вам знадобиться
  • - запасна свічка запалювання;
  • - контрольна лампочка.
Інструкція
1
Щоб визначити причину раптової зупинки двигуна, в першу чергу слід перевірити обсяг залишився палива в бензобаку. Якщо рівень бензину достатній для його закачування бензонасосом в систему харчування, то перевіряється справність бензонасоса і пропускна здатність паливного фільтра.
2
Переконавшись у тому, що бензин надходить до форсунок, приступають до перевірки справності системи запалювання. З будь свічки двигуна знімається високовольтний провід і до нього підключається запасна, свідомо справна свічка запалювання. Після чого, встановивши важіль перемикання передач у нейтральне положення і затягнувши стоянкове гальмо, включають замок запалювання і запускають стартер.
3
Якщо під час провертання двигуна на контактах свічки відсутній іскровий розряд, то з кришки переривника-розподільника витягується центральний провід, до якого підключається контрольна свічка, і знову двигун провертається стартером. Коли між контактами свічки спостерігається іскровий розряд, даний факт свідчить про вихід з ладу кришки «трамблера». Але якщо іскри немає, перевіряють контрольною лампочкою подачу струму на котушку запалювання.
4
Якщо контрольна лампа не загоряється в момент її приєднання до лемме «30» індуктивної котушки запалювання, то перевіряється цілісність запобіжників.
5
У тих випадках, коли перераховані вище дії не дали позитивного результату і не допомогли виявити не «strong> справність в системі запалювання, слід звернутися за допомогою до фахівців автосервісу.