Як замкнути стартер. Як запустити стартер примусово.

Під час експлуатації автомобілів виникають ситуації, коли мотор не заводиться стартером . Після повертання ключа в замку запалювання з-під капота чути характерний звук, який підтверджує включення втягує реле стартера, але увійшла в зачеплення з маховиком двигуна ведуча шестерня «Бендикс" не провертає коленвал мотора.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Трохи теорії. Втягує реле стартера оснащено електромагнітної котушкою, соленоидом і потужної контактної групою, що складається з двох болтів і шайби, виготовлених з міді. Після включення замка запалювання і подачі струму на обмотку котушки, соленоїд переміщається, висуваючи при цьому приводную муфту, шестерня якої входить в зачеплення з вінцем маховика. Одночасно з цим соленоїд замикає контакти, розташовані в кришці реле, через які подається електроенергія на обмотки стартера.
2
Завдяки конструктивному рішенню, як тільки «Бендикс» повністю входить в зачеплення з маховиком, відбувається включення стартера, і він починає обертати коленвал двигуна, що призводить до запуску силової установки.
3
Але в тих випадках, коли поверхня контактів покрилася оксидною плівкою, проходження струму через них ставати неможливим. Тому що оксид міді є сильним діелектриком.
4
Єдиним виходом із ситуації з метою запустити мотор, залишається перемкнуть стартер і подати напругу на його обмотки. Щоб здійснити пуск двигуна у машини піднімається капот, і викруткою перемикаються мідні болти, розташовані в задній кришці втягує реле стартера.
5
Під час примусового пуску стартера важіль КПП зобов'язаний перебувати в нейтральному положенні, стоянкове гальмо затягнуть до відмови, ключ у замку запалювання повертається у відповідне положення.