Як приготувати виноград. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Виноград - улюблене багатьма ласощі, яке до того ж дуже багато різними вітамінами. Є багато рецептів і способів того, як можна приготувати віноград.Среді ніхваренье з винограду. Для його приготування зазвичай використовують сорти з великими ягодами: Німранг, Восторг, Різамат стійкий, Талісман та багато ін.

Для приготування варення на цукровому сиропі потрібно взяти:

  • 1 кг цукру і один стакан води на 1 кг виноградних ягід
  • Цукор необхідно розчинити в нагрітій воді, а потім додати туди ягоди і варити їх 30 хв на слабкому вогні.
  • В кінці потрібно додати ложку лимонної кислоти, а також порошок ванільного цукру за смаком.
  • Упродовж 30 хвилин з поверхні варення ложкою, необхідно знімати пінку разом зі спливли насінням. Уже остигле варення можна розлити в чисті, сухі банки.

Не менш смачним і корисним способом того, як можна приготувати виноград, є компот, виготовлений зі свіжих ягід винограду, политих цукровим сиропом або соком винограду . Найбільш відповідні для приготування компоту сорти - Мускат гамбурзький, Карабурну та інші, які володіють щільною м'якоттю і шкіркою. Для компоту повинні використовуватися виключно здорові і зрілі ягоди. Перш за все, їх необхідно помити, видалити плодоніжки, розсортувати за розміром і зрілості, а потім розкласти по банках і залити виноградним соком або цукровим сиропом з концентрацією не більше 30%, при температурі 40 ° С. Виноградний компот буває вищого або першого сортів. Ягоди в ньому, неодмінно повинні бути рівномірними по величині, без пошкоджень, володіти ніжною консистенцією і мати однорідну забарвлення.

Інший спосіб того, як можна смачно приготувати виноград - Шпот.

Це безалкогольний напій з виноградного соку.

  1. Спочатку, в уварений сік потрібно додати трохи води і довести до кипіння, при цьому постійно помішуючи.
  2. Додати борошно, змішане з водою, і варити до утворення желеподібної маси. Шпот вважається готовим тоді, коли вилита в блюдце і остившая маса утворює блискучу поверхню.
  3. Необхідно додати прянощі, наприклад, товчену суміш з кориці, гвоздики, кардамону за 10 хвилин до кінця варіння.
  4. Готовий продукт потрібно розлити в чисту і суху посуд і посипати дрібно порізаними волоськими горіхами.