Як розвинути правильну мову.

Сучасне суспільство висуває особливі вимоги до всіх бажаючих бути успішними, ефективними, заможними. Грамотність та красномовність у викладі і відстоюванні власних думок - невід'ємна обов'язок успішної особистості.
Інструкція
1
Ефективно розвинути правильну мова , а так само істотно розширити свій словниковий запас допоможуть наступні дії: Спілкуйтеся з розумними ерудованими людьми, намагайтеся органічно підтримувати розмову, уважно слухайте, які обороти використовують співрозмовники. З кожної бесіди підкреслюйте для себе вигідні вирази, мовні звороти, тези. Помічайте помилки і не допускайте їх.
2
Читайте сучасну літературу, написану грамотним багатогранним стилем. Читання допоможе запам'ятати багато корисної інформації і поступово розвинути правильну мова .
3
Складіть словник компліментів і якісних характеристик. Візьміть будь тлумачний словник, журнал або використовуйте інтернет, випишіть всі компліменти, які можна зробити людям, якісні характеристики неживих предметів, а так же епітети, що описують невловимі речі: природу, зустріч, небо, погляд і т.д. Заучуйте і доречно використовуйте їх в бесіді.
4
Запишіть свою розмову на диктофон і проаналізуйте свою мова . Часто в ході бесіди ми не помічаємо, що використовуємо слова-паразити і помилки, робимо недоречні паузи, створюємо враження невпевненості. Постарайтеся виявити позитивні і негативні тенденції вашої мови.
5
Згадайте правила російської мови. В яких випадках вживаються ті чи інші форми слів, наприклад слова «Одягнути» і «Одягти» або «Повернути» і «Загорнути». Згадайте правила постановки наголосів в словах, відмінювання і т.д. Вимовляєте правильні з точки зору російської мови слова і мовні звороти, це створить про вас враження грамотного начитаного людини. Пам'ятайте! Навчання завжди трудомісткий процес, результату можна добитися, тільки інтенсивно працюючи над його досягненням.