Як перевірити подушки на двигуні. Перевірка подушок двигуна.

Гумові подушки , які стосуються елементам кріплення двигуна в моторному відсіку автомобіля, вимагають від власника мінімум уваги. Але у випадку пошкодження цілісності подушок, їх потрібно замінити в найкоротший термін. Інакше не уникнути деформацій підвіски і деталей кузова.
Вам знадобиться
  • - домкрат,
  • - дерев'яна опора.
Інструкція
1
В цілях перевірки технічного стану зазначених деталей кріплення двигуна, автомобіль, на якому попередньо демонтована захист картера, встановлюється на рівній майданчику.
2
Потім, піднявши на домкраті будь переднє колесо машини, по центру піддону двигуна встановлюється дерев'яна опора у вигляді невеликого відрізка колоди. Після чого машина опускається і домкрат забирається.
3
Незначно вивісивши двигун, візуальним оглядом виявляються: наявність тріщин в подушках, місця затвердіння гуми, а також наявність відслонень металевих деталей від гумової основи.
4
Як показала практика у більшості подушок двигуна відбувається розрив еластичною компоненти в серединній частині.
5
Здійснивши візуальний огляд, і, не виявивши зазначених недоліків, виконується перевірка люфтів кріплення опор двигуна до кузова або передній балці автомобіля.
6
Для оцінки стану надійності опор двигун відхиляється в різні боки з допомогою монтування. У випадках виявлення неприпустимого люфту в з'єднаннях подушок з кузовом, з-під піддона мотора прибирається раніше встановлений дерев'яний стовпчик, після чого кріплення опор двигуна підтягуються гайковим ключем на 17 мм.