Як зробити весільний торт. весільний торт з соняшниками.

Весільний торт - прикраса весільного столу. Він повинен бути одночасно урочистим, тематично оформленим і дуже смачним. Раніше такі торт и прикрашали фігурками нареченого і нареченої або іншої аналогічної атрибутикою, але останні тенденції весільної моди диктують інші стилі оформлення.
Вам знадобиться
  • Борошно, яйця, цукор, лікер, марципан, желе, вершки, цукрова мастика різних кольорів, кондитерський декор
Інструкція
1
Вирішіть, скільки ярусів буде на вашому торт е. Залежно від цього підготуйте роз'ємні форми для випічки, що розрізняються діаметром. Якщо вдома всього одна форма, попросіть у сусідів або купите в магазині. Щоб зробити триярусний торт , нижній корж повинен бути максимального діаметра, який тільки поміщається в духовку. Кожен наступний - на 15-20 відсотків менше. Велика різниця між ними небажана, оскільки це порушує геометрію весільного торт а.
2
Підготуйте 300 г борошна, 10 яєць, 150 г цукру на кожен кілограм майбутнього десерту. Вага готового торт а обчислюється з розрахунку 150 г на кожного гостя, відповідно, для 20 гостей знадобиться торт вагою 3 кг. Відокремте білки від жовтків. Збийте білки разом з цукром в міцну піну, а жовтки розітріть з борошном. Обережно з'єднайте обидві маси. Розмішайте повільними круговими рухами. Вилийте в найбільшу форму і випікайте в духовій шафі. Тісто для наступних коржів готується тільки після того, як звільнилося місце в духовці, інакше є ризик, що воно осяде, і бісквіти не отримають такими пишними, якими повинні бути.
3
Зробіть з 100 мл. лікеру і 50 мл. цукрового сиропу просочення для весільного торт а. Кількість просочення вказано на 1 кг. майбутнього десерту. Вибираючи лікер, краще зупинитися на смаку, найбільш близькому до смаку желе, яким будете перешаровуються коржі. Зайві смакові ноти можуть привнести дисонанс в загальне звучання. Коли коржі охолонуть, обережно гострим ножем з довгим тонким лезом розріжте їх навпіл. Кожну половину просочіть ликерно-цукрової сумішшю. Потім одну частину намажте желе. Для нього краще вибирати трохи кислуватий смак, наприклад, вишні або червоної смородини. Нудотно-солодкі торт и не в моді. Іншу частину намажте вершками.
4
З'єднайте коржі одного розміру таким чином, щоб вийшло як би три торт а. Розкачайте марципан і обтягніть їм торт и з усіх боків. Зберіть їх на тарілці, намагаючись викласти максимально рівно, перекладати коржі буде вже не можна. При бажанні нанесіть на марципан вершки. Користуватися краще кондитерської лопаткою, ніж звичайним ножем. Але якщо такий лопатки в господарстві немає - підійде і ніж з широким лезом. Зробіть з цукрової мастики троянди або інші квіти. Оформіть торт на місцях з'єднання коржів декоративним бордюром з вершків. Останній штрих - декор у вигляді цукрових бусинок. Весільний торт готовий.
Зверніть увагу
Не залишайте виготовлення весільного торта на останній момент. Краще випекти коржі за добу, а вранці в день торжества просочити їх і зібрати торт.
Корисна порада
Весільний торт найчастіше робиться на кілька десятків гостей. Тому передбачте триярусний варіант.