Як зробити дитячий фотоальбом.

Діти швидко ростуть і змінюються, особливо в перші роки життя. Щоб зберегти в пам'яті незабутні моменти, коли малюк вперше встав на ніжки, коли у нього прорізався перший зубок, або яке слово було вимовлено першим, давно придумали спеціальні дитячі альбоми. Писати і вклеювати фотографії в шаблонні альбоми нудно. Можна знайти масу сервісів, що пропонують завести дитячий альбом в інтернеті, але такі альбоми незручні для перегляду. Тому краще зробити альбом самим.
Вам знадобиться
  • - Канцелярская папка на кільцях;
  • - альбом для малювання (формат А4);
  • - Файли того ж формату;
  • - фарби;
  • - олівці;
  • - фломастери;
  • - маркери;
  • - фотографії;
  • - клей;
  • - малюнки і все, чим ще прийде вам в голову.
Інструкція
1
Для виготовлення дитячого альбому може підійти і звичайний фотоальбом як з картонними листами, так і з магнітними. Його потрібно буде тільки оформити по вашому розсуду.
2
Але найоригінальнішим і майже безрозмірним виходить альбом, який ви можете зробити спочатку своїми руками, а потім, коли підросте крихітка, заповнювати і оформляти його разом. Купіть канцелярську папку на кільцях і дитячий альбом для малювання. Альбом розберіть на окремі аркуші.
3
Розкладіть листи по файлам і складіть їх в папку на кільцях. Тепер залишається оформити альбом.
4
Для того щоб оформити обкладинку альбому, можна використовувати для обклеювання обрізки старих красивих шпалер ніжних тонів, стрічечки, мережива, гудзики і банти, листівки. Їх прикріплюють за допомогою рідких цвяхів або клею.
5
Вклейте в альбом фотографії, починаючи з перших днів життя малюка, зробіть забавні написи, додайте тексти, а може бути, навіть ноти його улюбленої колискової.
6
Фотографувати найкраще не тільки самого малюка, але і його ліжечко, коли він в ній знаходиться, іграшки, з якими любить грати і так далі.
7
Можна зробити невеликий огляд з газетних статей, які описують події того дня, коли народився на світ малюк.
8
Не просто обведіть сліди його ручок і ніжок, а перетворите їх у частину якого-небудь цікавого і веселого малюнка.
9
Коли дитина підросте, альбом можуть прикрасити його малюнки. А всі інші фотографії, які не входять до цього головний альбом, можна розподілити за тематичними теках: «Мої Дні Народження», «Мої заняття в школі танців» і тому подібні альбомчики.
Дитячий фотоальбом необхідний, якщо ви хочете відобразити процес дорослішання вашої дитини. Перші кроки, перші слова і перший малюнок - ці моменти запам'ятовуються надовго. А якщо зафіксувати їх в красиво прикрашеному дитячому фотоальбомі, потому року навіть ваші внуки зможуть пережити ці миті разом з вами.
Інструкція
1
Придумайте концепцію дитячого фотоальбом а. Це може бути історія дорослішання вашої доньки, розказана від її особи або сторонній погляд. Складіть план і напишіть сценарій. Завдяки такому підходу ваш альбом буде виглядати цілісним твором.
2
Збирайте всі милі незначні речі, пов'язані з дитиною, і вклеювати в альбом. Помістіть туди фотографії вагітності, отримані після УЗД; бирку з пологового будинку, в якому ви лежали; етикетки від перших памперсів або текст колискової, під яку ваш малюк засипав найкраще.
3
Зробіть особливий розділ, де можна вставити опис значення імені вашої дитини. Розкажіть веселу історію спору між вами і вашим чоловіком про те, яке ім'я найкраще підійде дитині. Опишіть знак зодіаку малюка.
4
вклеюються в альбом значущі моменти дорослішання вашої дитини: фото улюблених іграшок, яким був перший малюнок і перший зірваний квіточку. Створіть список його цитат. Можна скласти меню малюка в фотографіях: чим він снідав і чим обідав. Опишіть, яким був розпорядок дня. Через багато років буде цікаво дізнатися, як ви робили разом зарядку і які мультики дивилися найчастіше.
5
Фотографуйте не тільки дитини, але і весь навколишній побут: бабусю, яка з ним няньчила, і старшого брата, який стежив за безпекою малюка.
Зверніть увагу
Щоб альбом був більш різноманітним, використовуйте кадрування фотографій. Наприклад на одній сторінці розташуйте фото в таких пропорціях: 15х20 - крупний план, 10х15 - загальний план, 7х7 - деталі.
Корисна порада
Для прикраси в альбомі використовуйте магнітні листи, на які можна прикріпити все, що завгодно. Кожну сторінку можна прикрасити рамкою, зробіть їх попередньо в програмі Photoshop або намалюйте від руки. Прикрасьте обкладинку.