Як зробити полки в коморі. Як зробити полки з того що під руками в коморі.

У квартирі у багатьох людей є комора, в якій зберігатися купа всіляких речей і предметів. Щоб їх було зручно зберігати, а головне - легко знаходити потрібний предмет за необхідності, потрібно спорудити просторі і міцні полки .
Інструкція
1
Виміряйте ширину кладовки і виріжте струганной тес потрібної довжини.
2
У передній стіні просвердлите отвори для навісних кронштейнів. Прикручувати їх потрібно в трьох-чотирьох місцях, в залежності від ширини кладовки та довжини майбутніх полиць. Кронштейн для навішування слід брати міцний - зі сталі, а не пластмасовий.
3
Покладіть на кронштейн тес. Вийшли знімні надійні полки , яких зробити можна стільки, скільки завгодно. Головне - щоб вистачило місця.
4
Можна зробити простіше. З боків стіни прикрутите брус на одному рівні з іншою стіною і покладіть на нього тес. Якщо тес буде достатньо товстий і міцний, то середні власники встановлювати немає необхідності.
5
Також полки можна виготовити у вигляді етажерки. Для цього зваріть за допомогою зварювання конструкцію, що складається з бічних стійок і перегородок і закріпіть на перегородки полки за розміром, які можна виготовити з тесу, заліза або пресованої деревної плити.
6
Найнадійнішим варіантом конструкції є закріплення полиць на залізний куточок.
7
Відріжте куточок за розміром ширини стіни. Просвердлите його в декількох місцях. Приміряйте до стіни і відзначте місця, в яких необхідно просвердлити стіну для прикручування куточка.
8
З іншого боку стіни поступите точно так же.
9
Прикрутите стільки пар куточків, скільки полиць ви збираєтеся виготовити.
10
Закріпіть на тримачі полки з тесу, пресованої деревної плити або листа заліза.
11
На верхні полки можна скласти речі, які вам прігождаются дуже рідко. На полки , які знаходяться на виду, можна скласти те, що потрібно постійно або досить часто.
12
Нижні полки можна використовувати під маринади, які принесли з погреба, картоплю та інші овочі.