Як різати авокадо.

Яких тільки екзотичних овочів і фруктів немає на прилавках сучасних продуктових магазинів! Один з їхніх яскравих представників - авокадо . Багато людей, які зважилися спробувати сей заморський продукт, навіть не знають, як чистити і різати авокадо . Хоча в цьому немає нічого складного.
Інструкція
1
Усередині авокадо знаходиться кісточка. До речі, люди, вперше зіткнулися з цим незвичайним заморським фруктом, можуть цього і не знати. Так от, навколо неї і слід зробити поздовжній розріз по всьому периметру екзотичного фрукта.
2
Далі одну половинку авокадо слід повернути навколо кісточки екзотичного фрукта.
3
Тільки після таких дій з'являється можливість з легкістю вийняти кісточку з однієї половини авокадо .
4
З іншої половини екзотичного фрукта кісточку необхідно акуратно вирізати ножем.
5
Щоб зняти шкірку з авокадо , на одній половинці фрукта необхідно зробити неглибокий поздовжній надріз гострим ножем.
6
Далі кінчик шкірки від половинки заморського фрукта необхідно підчепити пальцями і дуже акуратно стягти шкірку з м'якоті фрукта. Ці ж дії необхідно повторити і для того, щоб зняти шкірку з другої половинки авокадо .
7
Точно таким же способом авокадо можна розрізати і поперек.
8
До речі, очищений авокадо дуже швидко темніє на повітрі, тому відразу ж після розрізання цього незвичайного продукту його слід окропити соком лимона або лайма.
9
З авокадо можна приготувати безліч цікавих і чудових страв. Але відмінними смаковими якостями володіє цей екзотичний фрукт і в сирому вигляді.
Корисна порада
В стиглому авокадо містяться дуже корисні для організму людини жири, що не містять холестерину. Регулярне вживання в їжу авокадо значно знижує ризик різних захворювань серця. Крім того, авокадо - самий поживний фрукт з усіх існуючих на нашій планеті.