Як малювати крутих супергероїв. Як навчитися малювати сейлормун.

У кожного часу свої герої і для нинішньої дітвори та молоді такими стали Людина Павук, Бетмен, Сейлор-Мун, Вінкс та інші. Як і колись, наші діти хочуть наслідувати, відповідати. Вони збирають наклейки та плакати з улюбленими персонажами. Але крім тяги до колекціонування, практично в кожній дитині присутній інтерес до творчого процесу, необхідність самостійно відтворити образ кіно- або мультгероя на папері.
Інструкція
1
Вінкс, Сейлор-Мун і все супергероїні для дівчаток. Основний акцент при створенні малюнка слід звернути на довжину ніг і очі. В основному, всі ці мультики створені в стилі аніме. Пам'ятаєте, як Тюбик в «Пригодах Незнайки» малював дівчаток? «Очі більше, більше. Ротик менше, менше ». Ось тут все засновано на тому ж принципі. Тільки не забудьте додати ще один пункт: «Ноги довші, довші. А спідниця коротше, коротше ». Попередньо щоб не осоромитися перед молодим поколінням, не забудьте уточнити колір волосся, зачіску і імена головних героїнь.
2
Людина Павук, Бетмен, Черепашки Нинзя та інші герої для хлопчиків. У загальному і цілому вони всі один на одного схожі. Найголовніше - позначити біцепси, а вираз обличчя має бути суворим і непохитним. Щоб не помилитися в деталях, загляньте в комікси та інтернет. Ну а дрібні нюанси уточніть у шанувальника цього жанру.
3
Один із способів навчити дитину малювати - це копіювання. Роздрукуйте чорно-білі зображення персонажів з інтернету, прикупите білої напівпрозорої папери. Картинка підкладається під папір, і малюк може самостійно обводити малюнок по вже заготовленому шаблоном. Таким чином, тренується моторна пам'ять і надалі дитина зможе створювати подібні картинки вже без сторонньої допомоги.
4
А ще можна купити кольорової крейди і піти на вулицю. В теплу, ясну і світлу погоду куди приємніше помалювати разом на асфальті, ніж сидіти вдома. Мистецтво графіті теж досить цікаво, але вимагає певної підготовки, та й привчати малюка малювати на стінах не варто. Якщо буде треба, він навчиться цьому сам.
Корисна порада
Малюйте будь-яким із запропонованих способів, розвивайте навички в себе і дитину. Не важливо, яку поверхню і інструмент ви виберете для створення картинок, головне - не результат, а участь в спільній дії. Це зближує.
Люди малюють майже завжди. Хтось заради задоволення, бажаючи продемонструвати майстерність, отримати визнання, а хтось заради заробітку. Незалежно від мети, в будь-якому з випадків хочеться отримати хороший результат малювання. Особливо ретельно підходять до малювання супергероїв , коли вони зображені під час битви.
Вам знадобиться
  • Олівець - м'який і твердий, папір, гумка, фломастери, фарби, точилка.
Інструкція
1
Підготуйте все, що необхідно для малювання, поточити олівці, перевірте, наскільки добре вони малюють.
2
Спочатку намітьте план, де вкажіть голови і тіло кожного з героїв. Зверніть увагу на статуру кожного з персонажів і їх розташування один щодо одного.
3
При малюванні голови кожного з героїв звертайте увагу на готові картинки і уявляйте, що має вийти. Надайте голові обсяг додатковими окружностями, додайте вилиці, вуха, виділіть лоб.
4
Щоб правильно передати вираз осіб супергероїв , можна не тільки звертати увагу на картинки, а й стежити за виразом облич людей, щоб виробити навички малювання емоцій.
5
Після того як закінчите малювати голову, починайте промальовувати тіло. Супергерої можуть мати непропорційні частини тіла. Тіло можна розділити на кілька частин і промальовувати кожну з них окремо.
6
Після тіла необхідно промальовувати кінцівки. Лінії ніг і рук необхідно передати дуже ретельно, спираючись на малюнки і натуру. Важливо передати рух персонажів, їх положення відносно один одного, що більшою частиною передається нахилом тіла і розташуванням кінцівок.
7
Почніть малювати одяг і зброя, яку тримають супергерої. Одяг можна малювати по пам'яті або дивитися на картинки персонажів. Ретельно потренируйтесь в малюванні коміра і складок на одязі.
8
Раскрасьте битву супергероїв за допомогою кольорових олівців, фарб або фломастерів. Не забувайте про відмінні особливості кожного з персонажів і при малюванні тримайте всі ці особливості в голові.
Зверніть увагу
Не бійтеся використовувати ластик при роботі. Це допоможе коригувати лінії і отримати хороший малюнок.
Корисна порада
Якщо у вас не виходить намалювати битву супергероїв спробуйте використовувати папір для перекладу картинки.