Як отримати бузковий колір. Які карандіші потрібні що б отримати сіренівий без феолетого кольору.

Людське око бачить безліч відтінків. Люди звикли до різно кольоровому миру і зазвичай навіть не замислюються про те, що основних кольорів всього декілька. До них відносяться жовтий, червоний і синій, а інші кольори спектра виходять від їх змішування.
Вам знадобиться
  • Червона, синя і біла фарби, аркуш паперу, пензлик, палітра, вода, каталог відтінків
Інструкція
1
Візьміть трохи червоної фарби і помістіть її на палітру. Вимийте пензлик, візьміть стільки ж синьої фарби і додайте її в червону. Змішайте фарби. У вас вийшов темно-фіолетовий колір. Намалюйте що-небудь цією фарбою на аркуші.
2
Проекспериментуйте трохи з різними складами. Наприклад, візьміть 2 частини червоної фарби і 1 частина синьої або навпаки. Подивіться, що вийде. Фіолетовий колір має безліч відтінків і всі вони досягаються різними пропорціями червоною і синьою фарб.
3
Після того як ви навчитеся отримувати фіолетовий колір, спробуйте отримати бузковий. Він світліше, ніж фіолетовий, а це означає, що на палітрі його можна отримати шляхом додавання білої фарби. Візьміть вподобану вам фіолетову фарбу і додайте туди деяку кількість білої. А якщо білої додати трохи побільше?
4
Можна піти й іншим шляхом. Спочатку освітлити синю або червону фарби, додавши в них білу. Вийдуть блакитна і рожева, їх відтінок залежить від пропорції червоною і білою, синьою і білою фарб. Змішайте фарби. Вийде бузковий колір.
5
Точніші пропорції фарб можна отримати, якщо взяти каталог квітів, наприклад, NCS. Такі каталоги зазвичай є на підприємствах, що виробляють фарби. Доглянете сподобався вам відтінок і скільки який фарби треба взяти, щоб його отримати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_i92SefXfMQ
Корисна порада
Фарби можуть бути будь-якими, але для шкільного експерименту найкраще взяти гуаш; Як палітри можна використовувати шматочок фанери або плитки ПВХ; Бузковий колір можна отримати і на комп'ютері. В системі RGB фіолетовий колір виходить точно так само, як і на звичайній палітрі - шляхом додавання до синього кольору червоного або навпаки. Після цього необхідно збільшити загальну яскравість, щоб отримати саме бузковий колір. Модель RGB визначає кольору, які ми бачимо на моніторі. Але можливий і інший варіант - в системі CMYK. В ній застосовується інший метод - НЕ цветосмешенія, а цветовичітанія, коли базові кольори RGB віднімаються з білого. Цей принцип заснований на поглинанні тій чи іншій фарбою однією зі складових променя білого кольору. Приміром, блакитна фарба з білого променя поглинає червону складову - і навпаки.