Як зробити велотренажер.

Велотренажер - це простий спосіб удосконалити своє тіло в домашніх умовах, чудове пристосування, яке допоможе вам зміцнити м'язи спини, преса, ніг і рук. Звичайно, можна купити його в магазині, а можна постачити його нескладними пристосуваннями і зробити його зі звичайного велосипеда.
Інструкція
1
Спочатку видаліть підшипники з рульової колонки, також затисніть передню вилку за допомогою затискного конуса.
2
Поміняйте лівий шатун штатного кареточного вузла на шатун із зірочкою, останній з'єднайте з верхньою зірочкою з тим же кількістю зубів за допомогою ланцюга. Врахуйте, що на кінцях валів ножного і ручного кареточного вузлів потрібно вирізати наскрізні пази, щоб шатуни було можливо повернути на 180 ° і зміцнити клином.
3
Тепер замініть педалі на ручних шатунах втулками, на ножні шатуни встановіть тукліпси, які допоможуть не тільки штовхати педалі, але і тягнути їх наверх. На рульовій стрижень надіньте фіксуючу втулку, вона забезпечить надійне натягу ланцюга.
4
Ланцюг розбирається так. Кладете ланцюг на губки лещат (їх потрібно розсунути приблизно на 5 мм) і тепер за допомогою кернера з діаметром 3 мм вибиваєте необхідну вісь таким чином, щоб вона залишилася в нижній зовнішній пластинці, тепер від'єднайте ланцюг і додайте або видаліть ланки. З'єднуйте ланки ланцюга в зворотній послідовності.
5
Далі виготовте опору, для того щоб тренажер міг стійко стояти на підлозі. Можна зробити такий варіант: стійка-опора зі сталевої півдюймової труби (довжина близько 1.5 м) у вигляді рівнобедреного трикутника. Врахуйте, що кінці труби потрібно трохи сплющити і відігнути, також виконайте в них отвори, відповідні діаметру осі заднього колеса.
6
Приварите до стійки поздовжній упор з того ж матеріалу. Встановіть опору для ніг, вона прикріплюється до передньої вилки під коронкою за допомогою болта. На кінці опори надіньте гумові трубки. Для того щоб запобігти вірогідність зворотного обертання приберіть з маточини заднього колеса гальмівні колодкі.Тренажер готовий!