Як зберегти шкіру обличчя молодої.

Весь бізнес косметології побудований на тому, що жінки хочуть зберегти шкіру свого особи молодий і красивою якомога довше. Ідеально безпечної косметики, на жаль, не існує, от і доводиться постійно розриватися між корисним впливом на шкіру тут і зараз і шкідливим впливом потім. Для того, щоб зберегти шкіру молодий якомога довше, варто виконувати кілька рекомендацій.
Інструкція
1
В першу чергу зверніть увагу на свій психологічний стан. Чи не забагато ви нервуєте? Чи часто ви хвилюєтеся? Якщо відповідь хоча б на одне з цих питань "так", то значить, що вам необхідно стежити за своїм станом нервів, тому як всі ваші переживання позначаються на обличчі. Звичайно, зморшки від сильного стресу з'являться тільки років через десять-п'ятнадцять, але все ж варто виключити такий фактор як стрес, тому що навряд чи вам потрібні зморшки, навіть через такий проміжок часу.
2
Обмежте особу від пагубного впливу солярію і сонця. Використовуйте капелюхи з широкими полями і великі сонцезахисні окуляри для того, щоб заховати ніжну шкіру особи від сонця. Пам'ятайте про те, що при кожному сеансі засмаги ваша шкіра старіє, зовсім на трохи, але все ж старіє і сушиться. Як наслідок, вона втрачає еластичність і молодий вигляд.
3
Доглядайте за своєю шкірою. Обов'язково змивайте косметику щодня, намагайтеся користуватися тональними кремами і пудрами по мінімуму. Частіше балуйте шкіру особи масками і зволожуючими кремами. Зверніться в косметологічний центр до появи зморшок, і досвідчені консультанти допоможуть вам довгий час зберігати здоровий і свіжий колір особи, а ваша шкіра буде пружною і еластичною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kphqiIIsbfM