Як зробити колонку в машину. Як зробити колонку для автомоболя.

Для кожної людини вибір акустики в автомобіль індивідуальний. Для когось достатньо двох колонок в дверях, щоб послухати радіо або диск, а комусь потрібна хороша акустична система. Тому що машина - часом єдине місце, де ви зможете послухати свою улюблену музику незалежно від жанру і гучності.
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати акустику. На сьогоднішній день вибір величезний. Акустика буває коаксиальной - це коли динаміки всіх частот зібрані в одному місці, і компонентна - динаміки розташовуються роздільно. При виборі колонок потрібно звернути увагу на розміри. Менше 6 дюймів Не вибирайте - звук буде не дуже хороший.
2
Для установки динаміків вам потрібно наступні інструменти: шуруповерт з насадками, викрутки, ізолента, паяльник, кусачки, машинка для обтиску проводів, напилок.
3
Порядок установки фронтальних динаміків: видалення панелі двері, видалення старих колонок, зміна електропроводки, монтаж динаміків, підключення електропроводки, установка панелі двері на колишнє місце.
4
Найкращим варіантом для розміщення акустики є передня частина автомобіля. Фронтові динаміки традиційно встановлюють у бічні двері. Низькочастотні динаміки монтуються на передніх стійках кузова.
5
Не варто встановлювати динаміки ззаду. Для цінителів хорошого звуку - це те ж саме, що стояти на концерті спиною до групи. А ось сабвуфер слід встановити ззаду, так як людське вухо не сприймає напрямок низьких частот.
6
Якщо динаміки відрізняються за розмірами від попередніх, і їх неможливо встановити, можна придбати готовий подіум. В цьому випадку динамік встановлюється і на перехідний фанерне кільце. З монтажем динаміків впорається будь автолюбитель без спеціальних навичок.
Корисна порада
Перед установкою уважно ознайомтеся з інструкцією заводу-виробника.