Як зробити тіло гладким.

Красива, гладка шкіра - мрія кожної дівчини. Щоб домогтися досконалості, необхідний щоденний догляд за тілом : невеликі фізичні вправи, масаж, живлення, зволоження і очищення шкіри. І не обов'язково вдаватися до дорогим процедурам, все це можна виконати і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Ранкова зарядка. Вставайте на 10-15 хвилин раніше, ніж ви звикли. Невигадливі вправи з дитинства - нахили, присідання, розтяжка - допоможуть не тільки прокинутися, але і зарядитися енергією на цілий день. Хороша стимуляція циркуляції крові в організмі - шлях до красивої і молодий шкірі.
2
Душ. Не варто нехтувати цією процедурою. Використовуйте м'яке дитяче мило, воно не сушить шкіру і відмінно підходить для чутливих особ. Температура води не повинна бути занадто гарячою, найкраще, якщо ви віддасте перевагу контрастний душ. Він відмінно підбадьорить організм. Якщо при прийманні душу ви скористаєтеся щіткою або волохатою рукавицею, то ще й очистите свою шкіру від огрубілих, ороговілих клітин. Пам'ятайте, що розтирання необхідно починати з пальців ніг, поступово піднімаючись вгору.
3
Регулярний пілінг - дуже важлива процедура. Після правильного пілінгу ваша шкіра насититься поживними і зволожуючими речовинами. Але не варто захоплюватися очищенням, інакше ви можете пересушити шкіру. 1-2 рази на тиждень - цілком достатньо для жирної і нормальної шкіри. Для сухої вистачить і 1 процедури на тиждень. Підходьте ґрунтовно до питання вибору косметики, не покладайтеся на рекламу та поради подружок. Пам'ятайте: те, що ідеально одним, несприятливо впливає на інших.
4
Після трудового дня відмінно відновить вашу шкіру розслаблююча ванна з додаванням ароматичних масел і піни. Сіль для ванни також має сприятливим впливом як на шкіру, так і на весь організм в цілому.
5
Після очищення шкіри, прийому ванни і душа не забувайте наносити індивідуально підібрані зволожуючі і живильні креми.