Як зняти втому в ногах.

Як би то не було дивно, ми цілком можемо відчувати втому в стопах і литках як після цілого дня, проведеного на ногах, так і від довгого робочого дня в офісі, де сиділи за комп'ютером. Справа в тому, що втому в ногах викликає приплив крові, який максимальний як від довгого сидіння, так і від тривалої ходьби. Зняти втому ніг і в першому, і в другому випадку можна буквально за п'ятнадцять-двадцять хвилин.
Інструкція
1
У випадку, якщо у вас сидячий характер роботи, варто щогодини вставати для того, щоб пройтися. Це дозволить застояної крові розійтися по всій довжині ноги, і позбавить вас від хворобливих відчуттів від набряків. Можете прогулятися або просто потоптатися на місці. Зробіть декілька присідань і нахилів, щоб остаточно розім'ятися.
2
Якщо ж ви втомилися від того, що багато ходили, присядьте або приляжте так, щоб ступні ніг були вище тазостегнового суглоба. Це забезпечить відтік венозної крові і лімфи, вже через п'ятнадцять-двадцять хвилин ви зможете з легкістю повернутися до своєї діяльності. Увечері обов'язково зробіть масаж, а після - косметичний душ.
3
При щоденних навантаженнях використовуйте гарячу ванну з розслаблюючими маслами якої спеціальної сіллю або робіть міні-ванночку, в якій можна відпарювати ноги. Цим ви забезпечите їм найкращий відпочинок і розслаблення. Влітку використовуйте ванночки з холодною водою, трохи прохолодніше кімнатної температури. Не варто тримати ноги в крижаній воді, як би не було жарко - ви ризикуєте захворіти.
4
У випадку, якщо після вищевказаних методів вам не стає легше, обов'язково зверніться до лікаря-ангіохірург - можливо, що у вас серйозне захворювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AQwrJe6GbGc