Як зробити день народження оригінальним. Оригінальний день народження.

В дитинстві всі з нетерпінням чекають свого дня народження . Однак з року в рік кожна людина стає старше. І, звичайно, така подія все відзначають по-різному. А хочеться, щоб цей знаменний день запам'ятався надовго. Провести оригінальний день народження одночасно і дуже важко, і дуже легко. Важко знайти цікаву й оригінальну ідею. І легко, тому що якщо процес організації буде цікавим, то буде вас радувати сам по собі.
Інструкція
1
Найперше, що потрібно зробити - це скласти план підготовки святкування. Продумайте всі передбачувані етапи. Наприклад, застілля, цікаві для всіх присутніх конкурси та ігри, фотосесія, танці та гуляння на свіжому повітрі. Розвісьте кулі, чарівні ліхтарики, поставте маленькі букетики квітів, прикріпіть підходящі плакати - словом, все те, що надає заходу атмосферу свята.
2
Можна підготувати бал-маскарад на певну тему, влаштувати веселу вечірку. Намалюйте декорації, прикрасьте приміщення і проведіть застілля в традиціях даної теми. Вибір тем дуже великий. Поринути в атмосферу древніх Афін або Риму, побувати в ролі лицарів, піратів або індіанців, взяти участь у різних підходящих конкурсах - свято буде незабутнім. Легка підходяща музика ідеально доповнить і створить необхідний настрій.
3
Зовсім не обов'язково відзначати свій день народження будинку. Якщо дозволяє погода, то можна провести його на свіжому повітрі, причому вибір дуже великий. Влаштуйте гуляння в лісі, розпаліть багаття, приготуйте шашличок, попойте під гітару, потанцюйте на дискотеці вночі під музику, доносилася з автомобіля і під світломузику автомобільних фар.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Dc5FnvkEnCI
Зверніть увагу
Влаштувати цікавий і оригінальний свято не так вже складно, головне - сформулювати ідею, а потім втілити її. Найрізноманітніші фантазії при бажанні можна реалізувати.
Корисна порада
Звичайно, все залежить від компанії. Відмінним варіантом проведення дня народження може стати організація пейнтболу або катання з друзями на гірськолижних спусках. А можна пострибати з парашутом або покататися на конях.