Як зробити з паперу пароплав.

Японське мистецтво орігамі - це складання з паперу різних фігурок, серед яких можна зустріти все що завгодно: від простих літачків до справжніх шедеврів, що вимагають чималого часу й посидючості. Один з найпростіших варіантів - двотрубний пароплав, який ви можете зробити з квадрата паперу за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • квадратний аркуш паперу
Інструкція
1
Складіть квадрат по діагоналі, розгорніть лист назад. Складіть його знову по другій діагоналі і знову розгорніть. В результаті у вас повинен вийти квадрат з діагональними згинами, пересічними в центрі листа.
2
Кожен з чотирьох кутів квадрата загніть до центру. В результаті має вийти також квадрат. Добре пропрасовуйте все згини, інакше закінчена фігура буде виглядати неакуратно.
3
Переверніть лист (вийшов квадрат) іншою стороною і знову загніть всі кути до центру. Знову має вийти квадрат.
4
Ще раз переверніть листок іншою стороною і знову загніть всі кути до центру (таким чином ви повинні первісний квадратний аркуш паперу скласти тричі, щоразу перевертаючи вийшов квадрат іншою стороною).
5
Переверніть вийшов квадрат іншою стороною. До центру повинні бути загнуті чотири кута, які потрібно розігнути особливим чином. Один з куточків підніміть вгору, розсуваючи його "стулки" в сторони. Це одна з труб пароплав а. Так само разогните ще один кут квадрата, який знаходиться навпроти першого.
6
Тепер потрібно розігнути два інші кута. Покладіть фігуру так, щоб дві отримані труби дивилися вперед і назад від вас. Два залишилися протилежних кута, які опинилися по боках, розсуньте в сторони, одночасно складаючи навпіл кораблик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GNhw8gN6rYE
Корисна порада
Все згини виробляєте якомога більш рівно. Навіть невеликі нерівності можуть привести до значних порушень симетрії в кожному наступному кроці.