Як з'єднати два комп'ютери для ігор. проблеми підключення другого телевізора через трійник.

Наявність декількох комп'ютерів в будинку або квартирі вже давно перестало бути рідкістю. І немає нічого дивного в тому, що їх власники намагаються об'єднати ці пристрої в єдину локальну мережу. Причини для цього можуть бути абсолютно різні: від створення спільного з'єднання з інтернетом до банальної спільної мережевої ігри . У будь-якому випадку дії з об'єднання комп'ютерів у мережу будуть ідентичними.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
  • роутер
  • свитч
  • маршрутизатор
Інструкція
1
Переконайтеся, що в кожному комп'ютері присутній вільний роз'єм в мережевій карті. Він необхідний для кабельного підключення комп'ютерів один до одного. Саме пряме підключення є найпростішим і дешевим варіантом з'єднання двох комп'ютерів.
2
Вставте різні кінці мережевого кабелю у вільні слоти мережевих карт даних комп'ютерів. Дочекайтеся, поки операційна система автоматично визначить і налаштує мережу.
3
Якщо обрана вами гра вимагає наявності конкретного IP-адреси у якого-небудь пристрою, то відкрийте властивості мережевого підключення. Зайдіть в настройки протоколу інтернету TCP/IPv4 і заповніть поля «IP-адреса» і «Маска підмережі». Врахуйте, що маска підмережі повинна бути однаковою на обох пристроях, а IP-адреси повинні відрізнятися лише четвертим числом. Приклад: 192.168.1.1; 255.255.255.0 і 192.168.1.5; 255.255.255.0.
4
Якщо у вас в квартирі вже встановлено свитч, маршрутизатор або роутер, то комп'ютери можна не з'єднувати один з одним безпосередньо, а підключити обидва комп'ютера до даних пристроїв.