Як з'єднати два зображення.

З'єднання двох зображень може знадобитися як для того, щоб порівняти одне зображення з іншим, так і для того, щоб створити повноцінний колаж, який дозволить створити образ обох картинок, які поміщаються поруч або для того, щоб створити контраст, або для того, щоб показати на схожість однієї картинки з іншого.
Інструкція
1
Для того, щоб помістити два зображення поруч, використовуйте програму Paint. Ця програма входить у всі дистрибутиви операційних систем Майкрософт, тому скачувати нічого в цьому випадку не треба. Запустіть її, зайшовши через "Пуск" в меню "Програми", далі "Стандартні". Також ви можете натиснути на будь картинці правою кнопкою мишки і вибрати строчку "Відкрити через", далі вибравши програму Paint.
2
Точно таким же чином відкрийте друге зображення. Використовуйте інструмент "Виділити", натиснувши на відповідну іконку в панелі програми paint, після чого натисніть правою кнопкою на відкриту картинку і виберіть напис "Виділити все". Натисніть на виділену область ще раз правою кнопкою миші і натисніть на рядок "скопіювати", або натисніть на поєднання клавіш "CTRL + C".
3
Перейдіть на другу картинку. У правому нижньому кутку зображення є маленька срібляста точка. Затисніть її мишкою і тягніть до краю екрану. Звільниться білий фон для того, щоб можна було вставити другу картинку. Натисніть на білий фон правою кнопкою мишки і виберіть рядок "Вставити", або натисніть на поєднання клавіш "CTRL + V".
4
Перетягніть скопійоване зображення в ту сторону, де ви хочете щоб воно було. Після того, як ви перетягніть, відпустіть кнопку мишки. Натисніть на сріблясту точку в правому нижньому куті, на яку ви натискали минулого разу, і відрегулюйте так, щоб сірий колір закривав білий повністю, при цьому відразу після нього йшли дві з'єднані картинки. Збережіть файл.
В голову прийшла приголомшлива ідея, але вас зупиняє відсутність навичок для її втілення - знайома ситуація? Знайте, кожен раз, коли ви залишаєте цю ситуацію без зміни, ваш талант заривається все глибше і глибше. Вашими власними руками. Однак засмучуватися не варто. Вибачте за риторику типового «продавця на дивані», але прямо тут і зараз справа зрушиться з мертвої точки.
Інструкція
1
Що стосується маніпуляцій з зображеннями, то тут ситуація впирається в невміння працювати з графічними редакторами, наприклад, в Adobe Photoshop. Для з'єднання малюнків потрібно робота з шарами, що є однією з основ в освоєнні цієї програми. Іншими словами, після цього невеликого заняття Photoshop вже не здасться вам таким жахливим монстром.
2
Відкриваємо програму (автор використовує русифіковану версію CS5), тиснемо на «Файл»> «Відкрити», у вікні оглядача вибираємо необхідне зображення та натискаємо на «Ок». За допомогою клавіші «Ctrl» можна вибрати відразу декілька файлів, якщо вони знаходяться в одній папці. Після цього програма запитає у вас спосіб обробки, але в нашому випадку це не має великого значення, тому можете вибрати будь-який з запропонованих варіантів.
3
Якщо вам потрібно просто поєднати два зображення цілком, то в панелі інструментів виберіть «Переміщення» та перетяните один малюнок на інший. Якщо перемикання між файлами здійснюється за допомогою вкладок, то перетяните малюнок на вкладку. Потім, залишивши включеним інструмент «Переміщення», пересуньте зображення в потрібне місце.
4
Якщо вам знадобилося збільшити або зменшити малюнок, зайдіть в «Зображення»> «Розмір зображення». У вікні, можна поміняти розмір малюнка в ширину і висоту, в якості одиниць виміру можна вказати кількість пікселів або відсотки.