Як зняти біль в підшлунковій залозі. підшлункова залоза де знаходиться.

Першими і найбільш поширеними симптомами хвороби підшлункової залози є помірні або сильні болі у верхній лівій або верхній середній частині черевної порожнини, біль віддає в спину, з'являється нудота, іноді з блювотою, загальна слабкість. Повторювані напади (на зразок цих) вимагають обов'язкового медичного обстеження, так як можуть вказувати на більш серйозне захворювання - панкреатит, яке є гострим запаленням підшлункової залози.
Вам знадобиться
  • - настої з ромашки, лопуха, польового хвоща, споришу, манжетки, цикорію та ін.
  • - настій з бруньок берези
Інструкція
1
Симптоми, які виражені деяким пожовтінням склер очей і шкіри з неприємним смаком в роті, вказують на запальні процеси підшлункової залози, які спровоковані хворобою жовчного міхура. Помірні або сильні болі підшлункової залози, які вщухають, коли хворий переходить в сидяче або зігнуте положення, і посилюються в положенні лежачи, свідчать про хронічному панкреатиті і абсцессе.
2
Сильні больові синдроми підшлункової залози, які супроводжуються нудотою і високою температурою, вимагають невідкладного медикаментозного лікування. Але в той же час, в народній медицині існують безліч способів для лікування хронічного панкреатиту, який є найпоширенішою хворобою підшлункової залози. Симптоми запальних процесів добре знімається за допомогою застосування трав'яних настоїв з ромашки, лопуха, польового хвоща, споришу, манжетки, цикорію та ін.
3
Досить ефективний настій з бруньок берези. Необхідно взяти 250 г свіжозрізаної сировини і закласти в літрову банку, доверху залити горілкою і настоювати близько місяця в темному місці, при цьому потрібно щодня струшувати. Отриману настоянку треба проціджувати і пити перед їжею по 1 столовій ложці 3-4 рази на день. Продовжити лікування настоєм 4 тижні, до нормального функціонування залози.
Зверніть увагу
При будь-якому способі лікування бажано, щоб хворий знаходився під лікарським контролем, так як симптоми хвороби підшлункової залози тривалий час можуть не проявлятися, а об'єктивно оцінити стан хворого можна тільки при наявності лабораторних аналізів.