Як стиснути фотографії. Як зробити щоб фотки стиснути.

Ми часто відправляємо фотографії друзям через інтернет. На жаль, найчастіше вони важать кожна по кілька мегабайт, а на поштових ящиках стоїть обмеження або десять, чи двадцять мегабайт, в залежності від правил використання. Але в цьому немає проблеми - для перегляду на комп'ютері не потрібно повне якість фото, достатньо такого розміру, який влізе на весь екран. Тому фотографію завжди можна стиснути, зменшивши її розмір в рази.
Інструкція
1
Використовуйте програму Paint для зменшення розміру фото, а також для стиснення формату. Відкрийте програму Paint через меню "Пуск", далі - в "Програми", після чого натисніть на "Стандартні" і виберіть програму Paint. Натисніть на слово "Файл" в лівому верхньому кутку програми і відкрийте фото, яке хочете стиснути.
2
Натисніть на кнопку меню "Редагування", після чого натисніть на "Змінити розмір". В графі "Розтягнути" поставте то кількість відсотків, яке ви хочете, щоб зображення прийняло, приймаючи за сто відсотків його справжній розмір. Далі натисніть на "Ок".
3
Натисніть на кнопку меню "Файл", далі - "Зберегти як". Збережіть вийшло зображення в окремій папці і відкривайте наступне.
4
Після того, як ви закінчите обробляти зображення, зберігайте їх усі в одній і тій же папці. Після завершення обробки всіх фото, виділіть їх все лівою кнопкою мишки та натисніть на виділені фото правою кнопкою. Оберіть "Додати до архіву" і виставте максимальні параметри стиснення.