Як зробити спиртової компрес. мурашиний спирт чи потрібно розводити для компресів.

У народній медицині існує кілька видів компресів : теплі, холодні, масляні, спиртові. Останні практично не мають протипоказань і володіють досить широким спектром застосування. Їх призначають як дітям, так і дорослим при бронхіті, ларингіті, трахеїті, отиті, а також травмах, шийному та поперековому остеохондрозі, подагрі.
Інструкція
1
Перед тим, як робити компрес, необхідно розвести спирт в правильних пропорціях, щоб уникнути опіку. Медичний спирт рекомендується розбавляти водою у співвідношенні: на 1 частину спирту 3 частини води. Якщо для компресу використовується горілка, то її розводять водою в однакових пропорціях. Іноді для таких компресів застосовують мурашиний спирт або настойку стручкового перцю.
2
Перед накладенням компресу слід добре просочити тканину або марлю спиртовим розчином, а потім прикласти її до тіла. Зверху необхідно прикрити її пергаментним папером, щоб уникнути випаровування спирту, а потім накласти теплу пов'язку для зігріваючого ефекту.
3
У боротьбі з радикулітом, шийним остеохондрозом відмінно допомагає спиртовий компрес з медом. Для цього мед потрібно зміщувати зі спиртом в рівних пропорціях, а потім прикласти на хворе місце. Перед кожним застосуванням суміш необхідно підігрівати на водяній бані.
4
Крім того, спиртові компреси добре справляються з отитом. В цьому випадку спирт змішується з камфорним маслом в співвідношенні 1 до 10. Пов'язка накладається навколо вушної раковини на півгодини.
5
У боротьбі з отитом допоможе і компрес з березових бруньок, настояних на спирту. Для цього необхідно змішати одну частину нирок, куплених в аптеці або зібраних самостійно, і дві частини спирту. Потім слід настояти ліки не менше доби. Вмочивши ватяний тампон в готову настойку і добре віджавши, потрібно закласти його в вухо. Як і при будь-якому іншому спиртовому компресі, вухо закривають вощеної папером, а потім накладають теплу пов'язку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4ffXTD3yhx8