Як розважити гостей на весіллі. Як представити гостей на весіллі пару словами.

Весілля - це свято молодят, проте не слід забувати і про гостей . Вони також хочуть отримати свою порцію задоволень від торжества. Свято вдалося, коли його згадують з вигуком: «Ах, як було весело!» Як же розважити гостей ?
Інструкція
1
Варіантів маса, потрібно враховувати смаки і кошти. Не можна забути про танці. Весілля без танців просто бути не може, проте танцювати не всі вміють і люблять. Тому слід приділити увагу і тим, хто буде сидіти і спостерігати: надати їм затишні куточки з диванчиками, смачні напої, співрозмовників.
2
На будь весіллі є діти. Слід заздалегідь подбати про їх розваги: запросити людину, яка буде стежити за ними. Дозвілля дітей слід організувати правильно, щоб і батьки діточок змогли розслабитися і не хвилюватися.
3
Тамада допоможе вирішити всі проблеми c розвагами. Оригінальним рішенням буде запросити на весілля клоуна або фокусника. Пожвавить атмосферу і додасть нотку незвичності карикатурист, який буде підходити до кожного гостя і розважати їх веселим шаржем. Можна запросити в якості розваги циганку, яка буде говорити гостям «правду», кумедні передбачення. Цікаво буде влаштувати бармен-шоу: приготування напоїв сподобається багатьом гостям.
4
Відмінно оживляють святкову атмосферу веселі незвичайні розіграші. Це гарна можливість приділити увагу кожному гостю. Тільки є одне правило: розіграші повинні бути тільки добрими. Не слід забувати про маленькі презенти тим, хто бере участь в розіграшах - це завжди приємно. Такі подарунки слід передбачити заздалегідь, ще в стадії підготовки торжества. Краще довірити цю справу тому, хто буде проводити такі розіграші або конкурси. Такий варіант порадує будь-якого гостя, а крім того у нього залишиться пам'ять про веселому святі.
5
Не слід влаштовувати занадто складних розваг, які зажадають серйозних дій від гостей , жертв або багато часу. Можуть вийти неприємні ситуації, часом навіть безглузді, і настрій буде зіпсовано, тому всі ситуації продумуйте заздалегідь. Гості повинні відчувати себе розкуто, вони повинні бути бажаними гостями, тим більше на такому торжестві, як весілля. Жоден гість не повинен піти з почуттям образи чи нудьги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lRb6Ow5CNC0
Зверніть увагу
Свято є серйозним випробуванням для молодят. Вони також переживають про те, як він пройде. Чи не утомляйте жениха і наречену, продумайте організовану частину заздалегідь, все має пройти на «відмінно».
Корисна порада
Буде не зайвим, якщо кожен гість знайде на своєму місці за весільним столом листівку з кількома рядками, які написали йому наречений і наречена. Це знак поваги, який не забувається. Тільки продуманий сценарій розваг для гостей - запорука веселого, оригінального, незабутнього торжества.