Як стиснути рисунок.

На багатьох галереях фотографій існує обмеження за розміром фото - не можна завантажувати фотографію занадто великого розміру. Більшість фото, які насправді гідні того, щоб бути викладені в інтернет, зроблені у високій якості, що надає фотографії вага в десять-п'ятнадцять мегабайт. Для того, щоб використовувати галереї, необхідно стиснути рисунок , який був отриманий за допомогою фотоапарата і подальшої обробки. Існує два види обробки, в залежності від того, скільки фото ми хочемо обробити - одну або декілька.
Інструкція
1
Для обробки одиничної фотографії досить використовувати Paint. Це стандартний графічний редактор, який є в будь-якому дистрибутиві операційної системи Windos. У нього мінімальний набір функцій, але їх достатньо для того, щоб стиснути рисунок до тих розмірів, які необхідні для відправки.
2
Відкрийте файл через цю програму. В панелі інструментів Наїда кнопку "редагування". Далі перейдіть в меню "Змінити розмір". Виберіть варіант "Розтягнути" і позначте процентне співвідношення, меншу ніж сто. Ви побачите, що картинка змінить свій розмір. Повторіть цей крок до досягнення оптимального розміру, після чого збережіть фото.
3
У випадку, якщо необхідно стиснути відразу кілька картинок, використовуйте програму Picasa від google. За допомогою цієї програми можна редагувати відразу кілька фотографій одну за одною, використовуючи одні й ті ж настройки. Скористайтеся цим для того, щоб зменшити кілька картинок і збережіть їх в окремій папці. Слідкуйте за тим, щоб розмір фото був не надто маленьким, інакше якість картинки буде нижче, ніж в оригіналі.