Як розрахувати матеріальну вигоду.

Матеріальну вигоду найчастіше прирівнюють до доходів, отриманих від реалізації товарів, продажу майна, купівлі цінних паперів. Але це далеко не так. Матеріальна вигода - це економія на відсотках по кредиту або займу, які були отримані від приватних або юридичних осіб, це придбання товарів за цивільно-правовим договором від взаємозалежних осіб, це покупка цінних паперів за ціною, яка в кілька разів нижче ринкової.
Вам знадобиться
  • Калькулятор
  • Блокнот і ручка
Інструкція
1
Визначте матеріальну вигоду у вигляді економії процентов.Матеріальная вигода, виражена у вигляді економії відсотків, розраховується як 3/4 від ставки рефінансування. На сьогоднішній день Центробанк встановив ставку рефінансування в розмірі 8%. Таким чином, мінімальний матеріальної вигодою можуть бить8% * 3/4 = 6% .Інимі словами, якщо фізична особа оформляє займ на 6% і менше відсотків за договором, то має матеріальну вигоду .
2
Визначте матеріальну вигоду від покупки товаров.Матеріальная вигода, яка виражається у вигляді покупки товарів за цивільно-правовим договором від взаємозалежних осіб. Іншими словами, якщо підлеглий купує у свого начальника, дружина - у чоловіка, попечитель - у опікуваного, усиновитель - у усиновленої товар, ціна якого в договорі набагато нижче, ніж ринкова, покупець має матеріальну вигоду . Наприклад, підлеглий купив у свого начальника відеокамеру за 6000 рублів. На ринку подібна камера коштує 9000 рублів. На обличчя матеріальна вигода, рівна: 9000 - 6000 = 3000 рублей.За отриману матеріальну вигоду в 3000 рублів підлеглий зобов'язаний заплатити ПДФО в розмірі 13% 3000 * 13% = 390 рублів.
3
Визначте матеріальну вигоду від покупки цінних бумаг.Матеріальная вигода, отримана при купівлі цінних паперів, чия ціна в декілька разів менше ринкової, розраховується як різниця між середньостатистичної ціною паперів і тією ціною, за якою їх придбав покупець. Законодавством встановлюється, що подібні кордону матеріальної вигоди не повинні перевищувати 20% в більшу чи меншу сторону.Необходімо пам'ятати, що матеріальна вигода, незалежно від того, яким способом вона була придбана, підлягає обкладенню податком. Податок нараховується на дату придбання матеріальної виплати і повинен бути сплачений в позначені НК РФ терміни.