Як знизити трафік.

Якщо ви використовуєте виділену лінію доступу в інтернет, а ваш тариф розраховується виходячи з кількості завантаженої і відправленої інформації, вам, безумовно, будуть цікаві методи зниження трафіку . Адже кожен зайвий викачані мегабайт для вас означає безглузду витрату тих грошей, які цілком можна було б витратити на що-небудь куди більш корисне.
Інструкція
1
В першу чергу, спробуйте налаштувати свій браузер. В кожному браузері на даний момент можна відключити закачування картинок і виконуваних сценаріїв, які часто просто не потрібні. Відключивши ці два копонента, ви в рази зменшіть витрати на інтернет.
2
Існують спеціальні сервіси по стисканню інформації, яку ви запитуєте. Вони являють собою проксі-сервери, через які ви отримуєте доступ до сайтів. В свою чергу, вони стискають інформацію, яку потім переадресовують вам. Серед їхніх мінусів - те, що в більшості своїй вони не безкоштовні, а в разі, якщо і є безкоштовний доступ, ніхто не може гарантувати безпеку каналу передачі такої важливої інформації, як, наприклад, номери кредитних карт.
3
Найбільш зручним і економічним способом зниження трафіку є використання браузера Opera mini. Цей браузер був спочатку задуманий для використання на стільникових телефонах. Суть його дії така ж, як і сервісів, але в цьому випадку інформація передається через захищене з'єднання і їй потрібні секунди, щоб дійти до користувача. Використовуйте java-емулятор для того, щоб запустити Opera mini, а потім відключіть показ картинок для максимальної економії трафіку .