Як варити горохове пюре. гарнір з гороху.

  •  Горох - цінний поживний продукт, багатий білком і мікроелементами. Хороший кухар завжди знайде гороху гідне місце серед свого фірмового меню. Горох в самих різних варіантах - відмінний гарнір до м'ясних страв, особливо добре поєднується смак гороху і свинини, індички, кролика.
  •  Instructions: Страви з гороху дуже різноманітні і популярні серед національної кухні Росії, Голландії, Німеччини, Бельгії. Одне з найпоширеніших гарнірів з гороху - горохове пюре. Хочете варити горохове пюре смачно? Вибирайте потрібний сорт горохаДля того щоб смачно варити горохове пюре, потрібен особливий горох. Краще вибирати жовтий восковий горох, вирощений на сухих суглинних грунтах. Насіння такого гороху - справжня комора поживних і мінеральних речовин. Пюре з гороху цього сорту виходить ніжним, однорідним і дуже смачним. Якщо горох вирощували на багатих чорноземом грунтах, то більшість корисних речовин і мікроелементів залишаються в стеблі, а якість зерен в стручках залишає бажати кращого. Для горохового пюре також прекрасно підійдуть мозкові сорти гороху з зморшкуватими і гладкими насінням.
  •  Замочуйте горох у холодній воді з вечора
  •  Щоб горохове пюре зварилось швидко, горох потрібно з вечора замочити в холодній воді і залишити на ніч. Вранці воду, в якій був замочений горох, зливають, горох заливають киплячою водою в співвідношенні один до одного, ставлять на великий вогонь, швидко доводять до кипіння, потім воду підсолюють, вогонь зменшують до мінімуму і варять протягом години, щільно накривши кришкою. Після цього каструлю з горохом ставлять в негарячу духовку і залишають в ній на 1,5-2 години. Коли горох буде готовий, його перетирають через сито або просто розминають, додавши трохи вершкового масла і кип'яченого молока.
  •  Правильно варити горохове пюре можна в скороваркеЧтоби заощадити час на приготування горохового пюре, можна використовувати скороварку. Сучасні скороварки дозволять отримати горох потрібної консистенції всього за 15-20 хвилин, однак попередньо горох все ж краще замочити. Якщо варити горохове пюре правильно, незалежно від того, будете ви це робити в звичайній каструлі або скороварці, блюдо вийде смачним і корисним. Приємного апетиту!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H5-giNZsbOk