Як зробити макіяж "котяче око".

Здавна для залучення уваги до своєї зовнішності жінки користуються косметикою, створюючи більш виразні очі і підкреслюючи чуттєві губи. Найбільш популярним макіяжем, що підкреслює красу жіночого обличчя, є «котяче око». Він надає очі м грайливий і спокусливий вигляд.
Інструкція
1
Такий макіяж підійде до будь-якого типу обличчя і нескладний у використанні. Для створення даного типу make-up бажано використання темних відтінків тіней (коричневий, сірий, чорний), але при бажанні кольору можна замінити і на інші. Світлі тони необхідні, щоб підкреслити внутрішній кут верхньої повіки. Для того щоб створити образ спокусниці потрібно виконати кілька найпростіших порад.
2
Першим кроком до створення чарівного погляду є нанесення тіней, як на верхнє, так і на нижню повіку. Для цього акуратно по лінії вій растушуйте аплікатором тіні бажаного відтінку. Підкресливши таким чином верхню повіку, таким же кольором виділіть невелику частину нижнього століття. При бажанні внутрішній кут очей можна виділити більш світлим відтінком тіней.
3
Другим етапом вашого преображення буде виділення контуру очей і малювання «стрілець» олівцем або ж, як рекомендують фахівці, рідким підведенням. Лінію вій на верхньому столітті потрібно промальовувати якомога чіткіше. Якщо ви виконуєте цю процедуру олівцем, то краще перед використанням розм'якшити його кінчик. Так ви досягнете бажаного ефекту. Далі із зовнішнього боку очі необхідно намалювати стрілку. Можна це робити за спеціальними трафаретами. «Стрелочки» можуть бути найрізноманітнішими, все залежить від фантазії і бажання самої жінки.
4
Завершальний етап у створенні макіяжу «котяче око» - це нанесення туші на вії. Наносити слід туш чорного кольору; це може бути підкручують або надає обсяг - вирішувати вже вам. Рекомендується війки пофарбувати в кілька шарів, потім розділити їх спеціальною щіточкою. Туш надає нашому макіяжу більш виразний погляд і створює завершений образ.
Кішки - зачаровують тварини. Вони пластичні, граціозні, гнучкі. Багато жінок люблять порівнювати себе з цими божественними створіннями, переймають їх пластику, виверти, навіть прагнуть зробитися зовні схожими на кішок. Не вірите? А що щодо макіяжу «котячі глазки »? Цей «котячий» макіяж покликаний зробити погляд виразнішим, загадковим і захопливим.
Вам знадобиться
  • - пудра;
  • - тіні для повік;
  • - підводка або олівець для очей;
  • - туш;
  • - пензлики та аплікатори.
Інструкція
1
Щоб зробити «котячі глазки », озбройтеся відповідної декоративною косметикою та аксесуарами. Підготуйте тіні темного кольору (сірого, димчастого, бузкового). Колір тіней повинен поєднуватися з кольором ваших очей і обраної одягом. Візьміть пудру, туш, яка створює ефект об'єму та/або подовження, контурний олівець для очей або рідку підводку, аплікатори і пензлика для тіней, гребінець для вій.
2
Трохи припудріть повіки, змахнувши надлишки широкою м'якою кистю. Пудра дозволить макіяжу триматися довше, тіні не будуть скочуватися в складках шкіри століття.
3
Нанесіть тіні на верхню повіку. Слідкуйте за тим, щоб вони лягали рівно, без темних і світлих ділянок. Для нижніх повік можна вибрати тіні того ж кольору або на відтінок світліше - ця виверт допоможе власницям не дуже великих очей візуально розширити їх.
4
«Стрілка» на верхньому столітті починається у внутрішнього куточка ока, вона проводиться по лінії росту вій, а приблизно від середини століття лінія починає плавно підніматися вгору у напрямку до скроні. Зовнішній куточок «стрілки» повинен бути трохи ширше внутрішнього. Щоб полегшити собі завдання і провести лінію рівніше, можете трохи підняти вгору зовнішній куточок ока, натягнувши шкіру століття у напрямку до скроні.
5
Стрілка на нижньому столітті також починається у внутрішнього куточка ока і закінчується біля зовнішнього. Вона прокладається під лінією росту вій. Щоб додати погляду більше глибини, трохи виведіть «стрілку» вниз у зовнішнього куточка ока.
6
Причешіть вії, приберіть з них спеціальною щіткою-гребінцем крихти тіней і надлишки підводки і нанесіть туш. Наявність туші при використанні тіней темних відтінків обов'язково, так як темні тони утяжеляют погляд. Подовжує туш допоможе зробити погляд відкритим. Якщо буде потрібно, розділіть вії після нанесення туші. Пам'ятайте, що вад і недоліків в такому макіяжі бути не повинно, адже акцент зроблений на очі, саме на них (і в них) дивитимуться шанувальники.
Корисна порада
«Стрілки» проводите дуже акуратно. Якщо погано справляєтеся з рідким підведенням, краще зупиніть свій вибір на контурном олівці. Лінію, проведену олівцем, легше відкоригувати.