Як зробити саморобку з дитиною.

Падалка можна зробити практичні з будь-якого матеріалу: картону, пляшок, тканини, кришечок, природних матеріалів і навіть відходів. При цьому використовуються такі техніки, як аплікація, пап'є-маше, ліплення і декупаж. Приділіть своїй дитині трохи вільного часу. Запропонуйте йому разом з вами зробити цікаву саморобку , красиву і корисну, і він буде вам тільки вдячний. Адже майструвати вироби - дуже захоплююче заняття.
Вам знадобиться
  • Пластилін, гілочки, різнокольорові листочки, пластикова пляшка, насіннячка, крупи і камінчики
Інструкція
1
Під час прогулянки з дитиною зберіть красиві гілочки, листочки, камінчики. Висушіть листочки між сторінками книг.
2
Підготуйте пластилін та інші необхідні для роботи матеріали. Посадіть дитину біля себе. Він повинен брати активну участь у створенні падлюка.
3
Візьміть невелику пластикову пляшечку, обріжте, нанесіть на неї шар пластиліну і обліпили різними крупами і насіннячками. Вазочка готова.
4
Прикріпіть за допомогою пластиліну до гілочок різнокольорові листочки. Насипте в вазочку камінчики і поставте в неї гілочки. Вийти дуже оригінальний букет, який прикрасить кімнату вашої дитини.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб дитина сам виконував основну частину роботи. Не беріть на себе ініціативу. Інакше ваш малюк звикне до того, що за нього все роблять інші; Така спільна діяльність дуже важлива для дитини. Під час роботи дитина пізнає світ, він розуміє, що природу необхідно берегти і охороняти. Він ніколи не буде смітити на вулицях.
Новорічні канікули асоціюються у дітей з веселими уявленнями, подарунками та ялинками. Деякі відвідують по п'ять-шість подань за два тижні, а комусь і двох новорічних ялинок достатньо. Найголовніше, щоб батьки знали, де їх чаду буде цікаво і весело.
Інструкція
1
На новорічні свята можна піти з дитиною на ялинку в Кремлі. Раніше туди пускали тільки одних дітей, а батьки чекали своїх чад на площі. Але тепер є можливість купити дитячий і дорослий квитки, щоб дитина весь час був під контролем і не боявся залишитися без тата або мами. Два мінуса дорослого квитка - у продаж і надходить дуже мало, і подарунка до них не належить. Є ще й третій мінус - квитки для дорослих на Кремлівську ялинку неможливо купити в звичайних касах, а ось у перекупників за подвійну, а то й потрійну ціну, завжди будь ласка.
2
Завжди відмінні новорічні програми в цирку на Кольоровому бульварі. Дитині буде дуже цікаво подивитися не тільки новорічну виставу, а й подарунок отримати, і на багатьох тварин, які беруть участь у кожній програмі, подивитися.
3
У концертному залі «Крокус-Експо» діти зможуть подивитися виставу «Маша і Ведмідь в цирку». Тих, хто прийде на це подання, очікує багато сюрпризів: клоуни, дресировані тварини, лазерне шоу, музичні фонтани та багато іншого. За годину до початку вистави починають свою роботу розважальні майданчики, аквагрімери і великий парк атракціонів. Також можна сфотографуватися з різними тваринами.
4
Дуже багато дітей люблять мультфільми про Смішариків. Тому можна піти з дитиною в Гостинний двір на виставу «Новорічні пригоди смішариків». Тут малюкам гарантована зустріч з улюбленими персонажами: Кроша, Їжачком, Кар-Карича, Нюшей і всіма іншими.
5
Можна відвідати з дитиною виставу «Новорічні пригоди Кота Леопольда», яке пройде в Експоцентрі на Красній Пресні. Діти зустрінуться не лише з котом Леопольдом, але і з двома хуліганською мишами - Митею і Мотей.
6
Також можна піти з дитиною на новорічну ялинку і в Цирк на проспекті Вернадського. Зараз там нова і дуже цікава програма. Перед новорічним поданням заплановано спілкування дітей з клоунами і різними тваринами. І, звичайно, будуть і Дід Мороз, і Снігуронька, і величезна новорічна ялина.