Як змінити пароль на Мейл.ру. Як швидко змінити пароль агента.

Ящики електронної пошти дуже часто стають метою зломщиків. Як правило, при цьому вони прагнуть до того, щоб дістатися до приватної інформації і використовувати її з вигодою для себе. Легко почати думати, що ваш ящик зламали, якщо не можете на нього зайти довгий час через невірно підібраного пароля. Але цілком може бути, що ви просто неправильно набираєте пароль . Для того щоб змінити пароль , не заходячи на ящик електронної пошти, досить просто здійснити певні дії.
Інструкція
1
В першу чергу зайдіть на заголовну сторінку сайту Мейл.ру. Після цього натисніть на кнопку "Забули пароль ?", Яка знаходиться поруч з віконцем введення логіна і пароля. Вас переадресує на меню відновлення пароля, де ви можете вибрати один з декількох варіантів відновлення пароля залежно від того, що ви вибрали при створенні ящика.
2
У випадку якщо ви вказували контрольне запитання, вам необхідно на нього відповісти, після чого ви зможете змінити пароль .
3
Якщо ви вибирали ящик, який є запасним, вкажіть його. На нього буде висланий ваш пароль .
4
Якщо ви вказували телефон, за яким з вами можна зв'язатися, вкажіть його номер. Вам буде висланий код, який потрібно буде ввести в спеціальне поле, після чого буде можна змінити пароль .
5
Якщо у вас мався налаштований редирект листів з цього ящика на другий, вкажіть його. Після того як ви його вкажете, ви отримаєте свій пароль на той ящик, який був вказаний для редиректа.
Всі, хто користується послугами електронної пошти, мають секретний пароль для доступу до свого ящика. Іноді виникає необхідність її зміни: в разі злому e-mail або просто через власну забудькуватість.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - новий пароль;
  • - відповідь на секретне питання.
Інструкція
1
Авторизуйтесь в поштовій системі, ввівши свої логін і старий пароль (якщо ви його пам'ятаєте). Знайдіть посилання «Налаштування» або «Властивості», що знаходиться на головній сторінці ресурсу.
2
Перед вами відкриється вікно з опцією «Змінити пароль ». Виберіть даний параметр.
3
Введіть новий пароль , можливо, це доведеться зробити двічі. Дотримуйтесь підказок, розташованим в даному розділі. Швидше за все, вам запропонують ввести старий пароль від пошти, тим самим підтверджуючи ваше право на зміну пароля
4
Введіть новий пароль в пропоноване поле. Не використовуйте для нього очевидну для вас, легко підбраний послідовність літер і цифр. Не варто застосовувати прізвища, дати народження та іншу особисту інформацію.
5
Натисніть кнопку «Зберегти зміни». Можливо, буде потрібно ще ввести зображені в спеціальному віконці букви і цифри, для підтвердження того, що кнопку натискає не робот, а людина. Після цих дій увійдіть в поштову скриньку з новим паролем.
6
Якщо ж ви забули старий пароль і хочете змінити його на новий, ви зможете це зробити практично на будь-якому поштовому сервісі. На сторінці введення даних, під полем для введення даних, виберіть пункт: «Я забув пароль ». Перед вами відкриється вікно, в якому необхідно буде вказати адресу вашої поштової електронної скриньки і відповісти на секретне питання (наприклад, «дівоче прізвище вашої матері?»). Після успішної відповіді, вам запропонують ввести новий пароль і зберегти його для подальшого користування поштою.
7
У більш важких випадках, коли у вас не виходить змінити пароль жодним з вищеописаних способів, зверніться в службу технічної підтримки ресурсу. Для цього, як правило, існує спеціальне посилання.
8
Новий пароль запишіть в надійному і недоступному для чужих очей місці. Адже не виключено, що і його ви теж можете забути або переплутати зі старим.