Як зробити зачіску для довгого волосся будинку. Як зробити волосся довше в домашніх умовах.

Довге волосся - це романтично і дуже красиво. З давніх часів розкішна грива пишних довгого волосся вважалася істинним атрибутом жіночності. Але сьогодні багато жінок обирають короткі сучасні стрижки - це і зручно для укладки дому та модно. А власницям довгого волосся в будні дні зовсім і не потрібно витрачати час на укладку, так як довге волосся - самі по собі красива зачіска. Проте всім в свято хочеться виглядати більш привабливіше і різноманітніше.
Вам знадобиться
  • - Шпильки (бажано багато);
  • - Пару гумок;
  • - Лак для волосся сильної фіксації;
  • - Невидимки.
Інструкція
1
Дуже стильною і модною є зачіска «Бант». Плюсом цієї зачіски також є те, що аксесуарів не потрібно взагалі. Вона і так виглядатиме прикрасою. Бант з волосся можна спорудити в різних областях голови: на потилиці, верхівці або по центру трохи зі зміщенням вліво або право. Цю зачіску можна зробити не тільки на урочистий захід, а й використовувати в діловому стилі. Просто зробіть бант на потилиці, а чубок гладко зачешите набік. Для святкової зачіски потрібно трохи більше зусиль.
2
В зоні тімені виділіть трикутник - це буде чубчиком. На скронях залиште пасма волосся. Для більшого об'єму можна ці пасма завити.
3
Решта волосся потрібно зібрати в тугий кінський хвіст на потилиці. Перед формуванням самого банта краще нанести на долоні віск або гель: волосся не будуть розсипатися, та й зачіска будуть акуратніше виглядати. Вгорі хвоста виділіть пасмо і заколіть, щоб не заважала. Поки вона не потрібна.
4
Закріпіть ще гумкою хвіст знизу. Від верхньої резинки розділіть хвіст навпіл. Сформуйте бант і закріпіть шпильками. Кінці волосся, що залишилося можна заховати під половинками банта - так зачіска буде виглядати акуратніше.
5
Посеред банта, як і годиться, має бути вузлик. Ось для цього нам і знадобиться пасмо, яку залишили спочатку. Візьміть її, сформуйте і зафіксуйте посередині банта кількома невидимками. Фіксувати потрібно біля основи і внизу банта.
6
Залишені пасма біля скронь начешіть і закрутіть джгутом в кілька витків. Закріпіть основу пасом шпильками, а кінці, заховайте знову-таки під сам бант.
7
Трикутну пасмо сформуйте під чубок, укладаючи в формі легкої хвилі. Зафіксуйте все невидимками і лаком. Через 5 хвилин невидимки можна знімати - чубчик стійко триматиметься хвилею. Можна трохи побризкати спреєм для додання блиску і зачіска готова.