Як зробити білосніжну посмішку.

Красива білосніжна посмішка - мрія кожної людини. Ще древні єгиптяни для відбілювання зубів застосовували зубні пасти, виготовлені з винного оцту і пемзи. У стоматологічній практиці відбілювання зубів стало широко застосовуватися з дев'яностих років минулого сторіччя. Проте ціни на нього досить високі. Зробити білосніжну посмішку цілком можливо в домашніх умовах.
Інструкція
1
Процес відбілювання зубів в стоматологічній клініці відбувається так: стоматолог призначає процес відбілювання і контролює його, а безпосередньо процедуру пацієнт проводить в домашніх умовах самостійно. В клініці за зліпком зубів пацієнта виготовляють спеціальну пластину (каппа), яка являє собою полотно, з усіх боків охоплює зуби. Каппа заповнюється спеціальним відбілюючим гелем, потім на той чи інший термін надівається на зуби. Час визначається лікарем стоматологом, для кожного пацієнта - індивідуально. Термін процедури становить в середньому 3-4 тижні.
2
Для білосніжної усмішки наведемо кілька порад, вони не вимагають контролю лікаря стоматолога.Все знають, що вживання кави і куріння впливають на стан зубів негативно. З'являється жовтий і неприємний наліт, в результаті зуби втрачають свою красу. В такому випадку зробити білосніжною посмішку допоможе звичайна питна сода. Почистивши нею зуби, можна відразу зробити їх білішими. Прекрасним засобом для відбілювання зубів є яблуко. Воно відмінно очищає емаль, позбавляє від захворювань ясен.
3
Необхідно пам'ятати, що краса зубів залежить і від здоров'я ясен. Підлікувати їх допоможе подорожник, який має протизапальну властивість, крім того, вважається справжньою «вітамінною бомбою». Змащуйте ясна соком подорожника. Можна іноді полоскати зуби настоєм цієї трави.
4
З проблемою ясен впорається і звичайна буряк. Можна час від часу зуби полоскати свіжовичавленим соком буряка або настоєм з її листя. Такий спосіб позбавить і від неприємного запаху.