Як зберегти слух.

В даний час наші вуха піддаються такому сильному впливу, що років до сорока-сорока п'яти среднестатический міський житель не в змозі розрізнити шепіт з відстані три метри. І це вважається нормальним. Нічого дивно - з тим рівнем шумового впливу у вигляді комп'ютерів, машин, музики, та навіть просто навушників наші вуха слабшають з кожним днем. Для того щоб зберегти слух протягом якомога довшого часу, досить слідувати декільком рекомендаціям.
Інструкція
1
Обмежте себе від гучних звуків, які ви ж самі і провокуєте. Не слухайте музику в навушниках на повній гучності і намагайтеся не включати її голосно в машині, а також в колонках. Від цього вашим вухам ставатиме тільки гірше.
2
Як можна рідше бувайте в галасливих місцях - на дискотеках, у розважальних закладах з гучною музикою і їм подібних місцях. Для того щоб убезпечити свої вуха на роботі, використовуйте спеціальні вушні затички, які забезпечують ізоляцію від шуму. Це стане в нагоді, якщо, приміром, ви працюєте з важкою будівельною технікою або на заводі.
3
Як можна частіше бувайте на природі і слухайте класичну музику. В суєті міста для захисту своїх вух ви можете використовувати спеціальні навушники-затички, що володіють функцією шумозаглушення. Майте на увазі, що весь час в них знаходитися не можна, можна перебувати в них тільки обмежений час і тільки в цілях захисту від шуму.