Як розводити баранів. бізнес план розведення баранів.

У наш час розведення баранів залишається все таким же потрібним видом бізнесу, а технологій їх змісту існує безліч. І як багато інших видів бізнесу, свою справу з розведення баранів починається з оформлення фірми, складання бізнес-плану, а також укладення типового договору на оренду приміщення та пасовищ для випасу худоби.
Вам знадобиться
  • Кілька баранів і овець
Інструкція
1
Розведення баранів може бути направлено на продаж м'яса, шкури, а також вовни. Для того щоб ідея розведення баранів обійшлася не дуже дорого, можна запропонувати таку ідею, яка полягає в цілорічному випасі баранів на пасовище з заготовлением кормів всього на 15-20%. Для підвищення рентабельності ідеї по розведенню баранів слід також відповідально підійти до вибору породи баранів .
2
Породу барана треба вибирати таку, яка дасть найбільшу кількість м'яса. Ці породи зазвичай завозять з Німеччини, Австралії, Франції. Проте варто мати на увазі, що саме з випасом баранів можуть бути проблеми з місцевою владою, адже для цього необхідний спеціальний дозвіл.
3
При розведенні баранів варто віддати перевагу грубошерсті баранам, що дозволить заощадити на обігріві приміщення. Також ці породи баранів найбільш пристосовані для наших кліматичних умов. Розведення грубововняних баранів представляється найбільш вдалим варіантом на території Росії.
Корисна порада
Варто спочатку вкластися, але потім розведення піде повним ходом.